Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Keçiborlulu hemşehrilerimizi bir araya getireceğim”

Saadet Partisi Keçiborlu Belediye

Saadet Partisi Keçiborlu Belediye Başkan Adayı Yusuf Tetik, İlçeyi kalkındıracak çok güzel projelerinin olduğunu belirterek; “Bir çok hemşehrimiz işsizlik yüzünden ilçeyi terk ediyor. Projelerimle bunun önüne geçeceğim” dedi.

İlçede bir çok projelere imza atacaklarının altını çizen Başkan Adayı Yusuf Tetik, Keçiborlu ilçesi için sokak düzenlemeleri, gençler için güzel mekanlar, mezarlık düzenlemeleri, otobüs durakları, okul bahçe düzenlemeleri, cami bahçe düzenlemeleri, spor aletleri ve çocuk oyun parkları ile kasaba hayırları için ortak bir nokta oluşturacaklarını dile getirdi.

“KEÇİBORLULU HEMŞEHRİLERİMİZ İŞ İÇİN BAŞKA YERLERE GİTMEYECEK”

İlçede yaptığı ev ve işyeri ziyaretlerinde hemen hemen her aileden bir veya birkaç kişinin çalışmak üzere Isparta’ya veya ülkemizin diğer illerine gittiğini gördüğünü dile getiren Yusuf Tetik, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “İlçemizin büyük sorunları var. Bu sorunların çözümü için güzel projeler ortaya koyacağız. Biz, Saadet Partisi olarak ilçemizin yönetimine talibiz ve buna da hazırız. Ancak, ilçemizde işsizlik olmasından dolayı özellikle gençlerimiz iş imkanı bulamadığı için diğer illere gitmek zorunda kalıyorlar. Biz yapacağımız çalışmalarla bunların önüne geçmeyi planlıyoruz” dedi.

“KEÇİBORLU İLÇEMİZİ MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞTIRACAĞIZ”

Saadet Partisi Keçiborlu Belediye Başkan Adayı Yusuf Tetik ilçede seçim kampanyasını tüm hızıyla sürdürüyor. Keçiborlu’da oldukça iddialı olduklarını ve seçimi kazanacaklarını ifade eden Tetik, halkın özlediği ‘Milli Görüş’ belediyecilik anlayışını Keçiborlu’da hayata geçireceklerini dile getirdi.

“KAZANMA ŞANSI EN YÜKSEK PARTİ BİZİZ”

Keçiborlu’da mevcut Belediye Başkanı ve dolayısıyla partisi başta olmak üzere yapılan söylentilerle bazı partilerin öndeymiş gibi gösterilerek halkın yanlış yönlendirildiğini savunan Yusuf Tetik; “Tüm bunlar bazı partilerin var olduğu halde nasıl yok gösterildiğini, toplumun nasıl yanlış yönlendirildiğini gördük. Biz, bu araştırma ve söylemleri halkın içinde yapıyoruz. Şu anda Keçiborlu’yu kazanma şansı en yüksek parti biziz. Halk arasında dolaşırsanız kendi partimizin haricindeki insanların dahi bize açık destekleri olduğu görülmektedir. Onun için kendimizi çok şanslı görüyoruz” dedi.

İŞTE YUSUF TETİK’İN ÖZGEÇMİŞİ

Saadet Partisi Keçiborlu Belediye Başkan Adayı Yusuf Tetik’in özgeçmişi ise şöyle; 1960 yılında Sandıklı’da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Sandıklı’da tamamladıktan sonra Isparta’da tekstil üzerine ticarete başladı ve 1985 yılından bu yana tekstil üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Topluma hizmet noktasında bir çok sivil toplum örgütlerinde görev aldı ve almaya devam ediyor. Evli ve 3 çocuk babasıdır.