Keçiborlu’da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Keçiborlu’da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

ABONE OL
Aralık 29, 2020 21:17
Keçiborlu’da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta merkezinde olduğu kadar İlçelerde de kamu yatırımları koronavirüs pandemisi mücadele süresinde de hız kesmeden devam etti.

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu çalışma ziyareti kapsamında Keçiborlu İlçesini ziyaret ederek, ilçede devam eden yatırımları yerinde inceledi.

Vali Seymenoğlu ilk olarak beraberinde Keçiborlu Kaymakamı Okan Leblebicier ve ilçe belediye başkanı Yusuf Murat Parlak ile birlikte yöresel ürünlerin satışının yapılacağı pazar yeri ile bir adet sosyal tesis çalışmalarının devam ettiği alanda incelemelerde bulunarak projeyle ilgili bilgi aldı.

Keçiborlu'da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Vali Seymenoğlu ardından ilçede inşaat çalışmalarında yüzde 90’lara gelinen ilçe devlet hastanesi alanında incelemelerde bulundu. Hastanenin poliklinik ve acil servis bölümlerinde yapılan çalışmaları yerinde görev Vali Seymenoğlu yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Keçiborlu'da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun ilçede yapılan çalışmaları yerinde gördüğü diğer bir proje ise TOKİ konutları oldu. Nostalji ile teknolojinin bir arada kullanılarak inşaat çalışmaları devam eden 167 konutluk projeyi inceleyen Vali Seymenoğlu ilgilerden bilgi aldı. TOKİ konutlarının 2021 yılı başlarında hak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0