DOLAR 8,5520-0.08%
EURO 10,3712-0.14%
STERLIN 12,08040.14%
ALTIN 510,54-0,17
BIST 1.439,00-0.25%
BITCOIN 340363-0,94%
Isparta

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

17 10

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Karizma San ve Tic Ltd Şti

Karizma San ve Tic Ltd Şti

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Karizma San ve Tic Ltd Şti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 246 223 75 79 / 0 246 223 59 52 / 0 246 232 47 14
Adres : 6 Mart Atatürk Cad. No:3/B Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta : Yok
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP