Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kantinci esnafımızla okul idarecileri arasında sorun yoktur

Isparta’da bazı haber sitelerinde

Isparta’da bazı haber sitelerinde ‘Kantincilerin, Okul Müdürleri tarafından baskı altında’ tutulduğu haberlerinin yer almasının ardından Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Sinan Aydın açıklama yaptı.

Isparta’da bir kısım okul müdürünün, okul kantin işletmecilerine baskı yaptığı yönündeki haberler sonrası kamuoyunu bilgilendiren Isparta Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Sinan Aydın: ‘Okullarımızda görev yapan kantincilerimiz bizim odamıza kayıtlı esnaflardır. Bugüne kadar, kantinci arkadaşlarımızdan ne sözlü nede yazılı bir şikayet tarafımıza ulaşmamıştır.

Bütün kantincilerimiz, okul idareleriyle anlaşma halindedir. Okul Yönetimleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileriyle tamamen sağduyudan oluşan bir hizmet anlayışımız söz konusudur. Tarafımıza bugüne kadar okul idarelerinden ya da Milli Eğitim Müdürlüğü’nden bir baskı, tehdit v.b hiçbir olumsuzluk sirayet etmemiştir. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan Baydur’un bu ve buna benzer konulardaki hassasiyeti de bütün esnaf arkadaşlarımızca bilinmektedir. Ekonomik dalgalanmaların yaşandığı günümüzde en büyük mağduriyeti de şüphesiz kantin esnaflarımız yaşıyor. Fiyat artışlarının kantinciler tarafından yapılmadığı da herkesin malumudur” dedi.