DOLAR 17,2579 1.62%
EURO 17,6156 0.8%
ALTIN 976,701,46
BITCOIN 3473423,57%
Isparta
23°

AÇIK

17:13

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

KANI OLANIN KANINI DONDURACAK İHANET KUSMUĞU!

ABONE OL
Eylül 26, 2012 17:19
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GERDANLIK

Akıllar nadasa bırakıldığından,
Fikir harmanları da savurulmuyor.
Gönüller de ateşle yakıldığından,
Altmış yıldır ihânet kavurulmuyor.

Muhterem gönül dostları ve değerli okuyucular!

Dün, yani 24/09/2012 pazartesi günü, İnternetteki bir kusuntuyu görünce midem alarma geçti isyan bayrağını açtı. Bu kusuntu yaratık kelten yan adlı güya diyarı Bekir milletvekili yaftası yapıştırılan yaratık,” Bizi Kemalizm bitirmeğe çalıştı kormadık bitiremedi, İnönü geldi bitiremedi korkmadık, saloman Demirel geldi bitiremedi korkmadık, bu kıçı kırık üç kişidenmi korkacağız, bunlarmı bitirecekler bizi? Bunlardan korkan bunlar gibi olsun. Savaşa devam edeceğiz. Azdan az çoktan çok ölür v.d.”Bu herzeyi, bir leş miş illetler topluluğunda iki hasım ülke birbirlerine karşı bunun milyonda birini dahi telaffuz etmezler, edemezler,etmemişlerdir.

İslâma bin yıl bayraktarlık yapmış nesli Türk Osman oğullarının mirascısı olan. T.B.M.M.sine sahte yafta ile kabul edilen kandilden inme, hergeleden sünme dersimde ki dön melerin yoldaşı, Geberik hainlerin resimleri önünde akıttığı bu salyayı; Beni, yani bir nesli Osmanlıyı bir gecede ümmi duruma geçiren, 27 deyyus la kanımızı akıtan hanımların kollarındaki bileziği almak için canlı canlı kollarını kesen, 12 martta fırtına olup zart zurt esen, Kapkara kararttıkları, kanımız ile kızıllaştırdıkları 12 eylül de cellatlığı, ehli iman için deruhte eden, Bu memleketin yetiştirdiği mahsullerinin son numuneleri olan Gül ve Er doğanın milletçe idareyi ele almalarını hazmedemedikleri için, al aşağı edebilmek gayretkeşliğiyle genel kur may da onların şahsında umum milletin katli için (ki misali Suriye deki eşşekin yaptıklarının bin beterini bu millete uygulamak için) yaptıkları ihtilal senaristleri, planatörleri.

Bu yiğid mü’minler, şapka peşinde koşmadıklarından rest çekmeleri neticesinde, bütün planları deşifre olan ve onların yetiştiği ocak ve yetiştiren ocağı ateşleyen kahraman Ordu’nun kisvesi arkasına sığınan, kırmızı çizgilerinin toz toprak olmasını seyrederken akıldanelerince kafası çuvallanan komutanlar neredeler? Müslüman milleti mürteci yaftası takmakla kahramanlık taslayanlar! Kandilden inen ve sahte yaftayla meclise (tabii onların teveccühleri neticesinde) dokunulamaz zırhıyla sar malanıp T.C.B.M.M. sine konan yarasaların, hainlerin korumasını da bizzat üstlenen bu asker, kimin askeri yani komutanı? Demekki pkk. Kck. Dhkp/c v.d. nınemrindeler. Delilmi! Buyurun: “ bdp’li demirtaşı korumakla görevli askeri konvoya saldırı.”(24 eylül 2012 Pazartesi.Zaman s.16 )

Evet canlar, bunları meclisime katmaktaki gayelerini, 30 senedir söylüyorum, (ama herhalde benden başka dediğimi duyan idareciler yokmuş ki: düğme iliklemek sevdası sona ersin) Şimdi vasati yüzbin kişinin celladı yassı odadaki zerdüş taslağını, bu mü’minlerin başına ya başvekil veya reisi cumhur olarak oturtmak safhasına geldiler ve bütün senaryolar bunun üzerine bina ediliyor. Olmaz demeyin. Burası turki ye= hindi ye, burada her şey olur, bak işte meclise girdiler ve resmen höykürüyorlar savaş ediyoruz savaşa devam diye avaz avaz bağırıyorlarken. Kahramanlardan, ya ni müslüman hanımlara (Fransanın erkeklerine mahsus olan bir çaputu) Türbanlı diye kan kusturan o meşhur komutanlar hangi delikte saklanıyorlar acaba? Hainlere karşı hiç birreaksiyon serde dildiğini duyan, gören varmı? yok, olsaydılar, meclistekilerle bera ber, dışarıda ürüp havlayanların boynuna ip takıp çekerlerdi, çekmeleri lazımdı. Haaa ama o ipi meşhur milliyetçi parti kestiydi değimli? Dillerini layık olduğu yerine sokarlardı. Şahsen ben olsam o korumakla görevli, o anda katlederim hepsini, neden?

Çünkü hain, hainin katli farzdır, birde Müslüman değiller, herhalde kafirde olamazlar olsalar olsalar ateist olurlar. Bu ülke benim. Ülkem olmasa bende olmam. Çünku vatansız din olmaz, Bir rivayette. “Hubbül vatan minel imân”buyurulduğunu yani vatan sevgisi İmân dandır.Tahminen korumada görevlendirilenler, bu toprağın mahsulü olmadıkları için haini korumağı dolayısıyla kurulan hainlerin tuzaklarından hainleri korumak için kendilerini feda et meği şeref addediyorlar. Vah Fatihin torununa, vah ki vah Yavuz sultan Selimin, S.A.V’in kılavuzluğunda getirdiği kâinâttaki Müslü manları tek millet yapan, tek sancak altında ictima eden, Hilâfet müessesinin tahrifine ketum kalan, şimdi ise hainlere hami olan, gemileri karada yürüten mehmedciğin devamı oldukları ahmak Müslümanlarca zannedilen ve beni uşak olarak kullandıran bu kafir sisteme amenna diyen kara cübbeli İslam kisvesinde İslamın tuğlalarından birer birer tuğla düşürmeğe gayret eden hacca gidip boğazında haçla dönenlere aferin diyen nüfus cüzdanı Müslümanla rına.

Muhterem Reisicumhur ve Başvekil Efendiler: Sizlere bir din kardeşiniz, ve Âdem babamızdan dolayı bir ağabeğiniz olarak ses leniyorum. Zerdüştün ektiği fitne tohumunun Anadoluda, bitmeğe başladığını haber veriyorum. Ne diyor Zerdüşt?” Kürdistanı Naim şahin ile Erdoğan kuracaklarmışlar ” işte bu şerefsiz iftiranın, fitne nin yeşerdiğine Isparta da defalarca muhatap oldum, oluyorum da. Bunların demesi bişey ifade etmez ama Ahmak Müslümanların bunları telaffuz etmesi ve inanması bu ülkeye en büyük ihanete zemin hazırlıyor. Nasıl mı? Sizi milletin gözünden düşürerek diskali fiye edilmenizin tohumunu ektiler ve meyve verdiğini, gördüğüm için sizlere haber veriyorum. Adam Besmeleyi bilmez, senin maiye tinde istihdam edilir her ağzını açtığında sana küfreder, dersini veririm ama almazki: ancak yanaşmamakta karar kılıyorum. Efendiler, “ Mühür kimde ise ana demişler/ Seyrani. Dünyada Süleyman deyû.” Süleymanlığınızı bir anda ilan ediverin yeter ki: Nasıl ki: bir gecede, bu millet ümmi edildi. Sizlerden hassaten beklediğim düşen sancağı kaldırmanızdır. Başka türlü hareketler yetersizdir, akimiyeti celbeder. Öncede söyledim. Bir ülkede bir idari şekil olur. Hazreti Peygamber de (S.A.V) ikincisi varmı idi? Yoktu. Eshab-ı güzinde varmı idi? Yoktu. Velhasıl dünyanın hiçbir ülkesinde olmamıştır iki bayrak, iki mahkeme, bizde ikidende fazla ya, Bu mevzuatın silinip yeni baştan dizayn edilmesini, Mesela G.K.B. Savunma bakanlığının emrinde olup, yani amiri savunma bakanı olmalıdır. Yoksa bu savurmak ve savrulmak bakanlığı oldu ğu gibi devam eder.

İhtilâl heveslilerinin çanına ot tıkanmadıkça o hainler yine ihanetini millete yapacaktırlar. Çünkü millete 1923 ten itibaren korkuyu hakim kıldılar. Yapılanları, gördüğüm, yaşadığım. için veriyorum. Bizde daha doğrusu umumi bir garib laf vardır, bilir siniz(Askerlik yapmayan adam olamaz) Yahu askerlik yapan da adamlık denen bir mevhum bırakılmıyordu ki, bırak adamjığı odun bari sayılsın. Yok sadece kütük olunuyordu, nereye tepiklesen sessizce giden bir kütük: (Komutan! Ananı ……………evet yaparsın, komutanım, karını ………..evet yaparsın komutanım, canını alırım, evet alırsın komutanım. Kütükten başka ne beklenebilir ki?) İzzet iffet haya ne varsa temizliyordular. Güya şerefli bir görev yapmak için gönderiliyor, gidiyor Mehmedim, ama asimilasyona tabi tutulu yorlar. Lütfen: Bu hain çetelerini, Meclisten ve ülkeden temizlemek için benim ihtilal yapıp oraya oturmam mı lazım. E, iyi de ben de o güç hiçtir. Bu gücü size aziz Müslüman milletim verdi. Sizler bunu yaptığınız zaman Allah’ü alem dünyada iken cennete girersiniz. Ku suruma bakmayın, ben ümmiyim, ben ilk okulu beşten bitirmedim, askere çağırdılarda yaştan bitirdim, Dolayısiyle sürçi lisan vuku ageldi ise affoluna, dilim ancak bu kadarcık dönebiliyor.

Efendim;

Hangi dilleri mi bilirsin dediniz! Af buyurun, ben, öküz dilini bilirim, sakız dilini bilirim, Kuş dilini bilirim fakat hiç dilini, piç dilini, puşh dilini birde santriçe denilen uydurukça oşt dillerini bilmem. Efendi ler; bildiğim, bildiğinizi zannettiğim dilden konuştum, Arz benden, kabuliyeti muhatablardan olması lazımdır, değimli? Evet efendiler ben bir mü’min olarak mü’min kardeşlerime, emr-i bil ma’ruf, nehy -i anil münker olan görevimi yapmağa çalıştım. “Mü’min mü’minin kardeşidir” Âyetine musaddıkan. İlerisi sizlere aid. “Mevlâ görelim neyler/Neylerse güzel eyler” sözünün hakikâtine intizaren.

Derim ki:
ESRAR-I HAKİKÂT

Âlem-i esrar da rûhtaki asıl,
Ülkü’de fenâyı bulmaktır usûl.
Duyarsın, nurundan narının nasıl,
Sönüyorum diye bağırdığını.

Feryadı duyunca duygulanırsın.
İbrahim’le (a.s) nura döndü sanırsın.
Ene’deki entelleri tanırsın.
Narın iblisleri çağırdığını.

Ülkü’ye beslenen buğuzun, kinin,
Eline yapışan ahmak mü’minin,
Verdiği tavizce, yolundan dinin,
Narına girince böğürdüğünü.

Sahi, be İSLÂMİ: bu meclis kimin?
Kandilden becayiş eden hainin.
Kıstası hakikât, İslâm dininin.
Rahmet kirmanında eğirdiğini.

Meclisteki (ne biçim bir milliyetçiliğin, bu biçim bir başının hain olduğu tescillileri ceza evinde iken, nasıl bir milliyetci kimselerin rey vermelerinin neticesinde ceza evinde milletin (Müslüman millet istisna) vekili olan hilkat garibelerini, meclisten gidip ziyaret edenlerin şu anda ( tunçeli operasyonuna atfen yapıştırılan müslü manları imha eden bu ismin, Ermenilerle birlikte silinmesi şarttır) dersim de Sekiz Mehmedimi daha katlettirmelerinin devamı daha beter şekilde tezahür edecektir. Meclisten, silivriden ve yassı oda dan verilen talimatı alanlar icrayı faaliyetlerini arttırarak devamEdeceklerdir. Benim ülkemde benim askerime tuzak kuruluyor, kuranlar bilindiği halde küfür sistemine uyularak seslenilmiyorsa, maalesef hakikatböyle, bu nasıl Müslümanlık, bu nasıl idarecilik, bu nasıl devlet siyasetidir? Kur’anda, sünnette varmı bir numunesi ? Hainin katli vacibdir, yukarıda zikrettiğim vechiyle vatansız din, dinsiz vatan olmaz. Burada en önemli, dikkat edilmesi lazım gelen husus münafıklıktır, nifaktır. Aziz Müslüman milletimin başımız sağ olsun. Ebeveynlerinede sabrı cemil versin Rabbım! Tabii kuru düa ile menzile varılmayacağını bilirsiniz. Fiili düada olması lazımdır. Fi ili düa da CİHAD’dır cihad. Sistem olarak sen cihadı gardroba-dola ba at, sonra diken üstünde yat, şu andaki durum budur. Cihad’da yalnız Mehmedlerin, Ahmedlerin yapabileceği bir fiil değildir. İslâm ın emri gayet veciz ve açıktır:”Devlet senede bir Cİhadı emretmek le mükelleftir” buyurulmaktadır. Allah (c.c) akibetimizi hayreylesin Âmin.

Başınızı ağrıttımsa hakkınızı helâl edin din kardeşlerim. Hayırlı geceler diler, Allah’a emanet eylerim. Es-Selâmün aleyküm verah metûllahi ve beraketühû ve rahmetehû.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP