DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 301299-5,09%
Isparta
18°

ŞİDDETLİ YAĞMUR

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Kahvehane

ABONE OL
Aralık 31, 2020 22:12
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : 0246 232 59 40 / /
Adres : Devlet Hastanesi Acil Girişi Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP