Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Isparta İl Başkanı İbrahim Tekeli oldu

Önümüzdeki yıl yapılacak olan

Önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Isparta Belediyesine aday adayı olan Hasan Büyükçam’ın İYİ Parti İl Başkanlığından istifa etmesinin ardından yeni İl Başkanı İbrahim Tekeli oldu.

İl Başkanlığı görevine gelen Dr. İbrahim Tekeli, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

İyi Partinin kuruluşundan bu güne kurucu ilçe başkanlığı ile başlayan görevlerini başarılı bir şekilde ve kesintisiz sürdüren, dişini tırnağına katan son üç yılını il başkanlığımızı onurla şerefle sürdüren Sayın Hasan Büyükçam Başkanımın önümüzdeki yerel seçimlerde İl Belediye Başkanlığına aday adaylığı neticesinde bu akşam il Başkanlığı seçimine gidildiği malumunuzdur.

Yaklaşık bir yıla yakın zamandır Divan Kurulunda Teşkilat Başkanlığını sürdürmekteyim. Yönetim kurulu teveccühleri ile İl Başkanlığı görevi tarafıma emanet edildi. Yönetim kurulumuza, desteklerini esirgemeyen dualarını eksik etmeyen tüm üyelere ve gönül veren dostlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Yönetim Kurulumuz asıl üyeliklerine atamaları yapıp Divan heyetini oluşturup ilçe teşkilatlarımızın desteği ile 31 Mart 2024 yerel seçimlerini alnımızın akıyla tamamlamayı ilk hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Tüm gücümüzle yılmadan, yorulmadan çalışıp, güçlü, kararlı ve milletiyle beraber olan siz cesur yöneticiler ve İlçe-Belde teşkilatlarımızın azimli kadroları ile tüm zorlukları aşabileceğimizin bilincindeyim.

Tüm belediye başkanlıklarına belde ilçe il ayrımı yapmadan talibiz. Kıymetli İl Başkanım Hasan Büyükçam’ dan teslim aldığım bayrağı şerefle taşıyacağım.

Teşkilatımızın temsiliyetinde herhangi bir zafiyete düşmeden tevcih edilen görevimi icra edeceğimin bilinmesini istirham ediyorum.

Siyasette iddialı olmayan başaramaz. Biz iddialıyız. Hiç kimse ile düşmanlığımız yok.
Burası er meydanı. Burada çalışan, çabalayan kazanıyor.

Tüm İyi Parti üyelerin ve gönüllülerinin varsa küskünlüklerini bir tarafa bırakarak çalışmalara omuz vermelerini istiyorum. İyi Parti Bayrağı altında birleşmeye davet ediyorum.

Son söz olarak; birlik olursak, beraber olursak, Isparta’ya İYİ gelecek diyor, Teveccühünüze teşekkür ediyor, Saygılarımı sunuyorum.