Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Iyaşpark Defilesi yine nefesleri kesti!

Iyaşpark AVM ve Firmajans

Iyaşpark AVM ve Firmajans Reklam Ajansı  tarafından organize edilen defile ile firmaların 2014-2015 Sonbahar/Kış sezonu kreasyonları tanıtıldı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen defilenin bu yılki ünlü konuk mankeni Elif  Ece Uzun oldu. Defileye Alışveriş Merkezinde bulunan birçok firma katılarak markalarını ve kreasyonlarını izleyenlere tanıtma fırsatı buldu.

Elif  Ece Uzun ve diğer profesyonel mankenlerin sunumuyla Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde bulunan çeşitli markaların 2014-2015 Sonbahar/Kış sezonu ürünleri müşterilerin beğenisine sunuldu. Defilede en çok ilgiyi ünlü manken Elif  Ece Uzun gördü. Kış sezonunun sıcacık ürünlerinin hakim olduğu defilede ünlü manken Elif  Ece Uzun izleyenlerden tam not aldı. Isparta Iyaşpark AVM’de düzenlenen defilede çocuk mankenler de üzerlerindeki yeni sezon kıyafetleri başarıyla sergileyerek izleyenlerden büyük alkış topladı. Oldukça eğlenceli geçen defile esnasında izleyenlerle birlikte çeşitli yarışmalar yapılarak hediyeler dağıtıldı. Defileye Boyner, Mango, Artun Deri, Dagi, Ekol, Karaca, İnci Gelinlik, LC Waikiki, LTB, Loft, Modailgi, Parantez Giyim, Penti, Sarar, Süvari, Ceyo ve Batik gibi birçok firma katıldı. Defile mankenlerin  eğlenceli danslarıyla sona erdi.

Defile hakkında bilgi veren Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış düzenledikleri defilenin asıl amacının Isparta ve bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören Alışveriş Merkezinin  içinde barındırdığı firmalarla halkı buluşturmak ve onların yeni sezon ürünlerini bir arada görmelerini sağlamak olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra  insanların kaliteyi büyük şehirlerde değil kendilerine çok yakın olan Iyaşpark AVM’de bulabileceklerini de vurguladı. Bu tür organizasyonların Firmajans Reklam Ajansı ile birlikte düzenlenmeye devam edileceğinin müjdesini veren Çalış, tüm firmalara ve izleyenlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.