“Iyaş ilimize sınıf atlatıyor”

ABONE OL
Ocak 28, 2016 08:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol ve yönetim kurulu üyeleri Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ile yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şenol, yeni yatırımları ile ilgili bilgiler verdi. Isparta Otel’ini kısa sürede faaliyete geçireceklerini belirten Şenol, Kongre ve Sergi Sarayı ile ilgili de tadilat çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen de Şenol ve Yönetim kurulu üyelerini kutlayarak,”IYAŞ olarak ilimize önemli hizmetler yapıyorsunuz. Memleketimize yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.Isparta’ya vermiş olduğunuz katkılar onur kaynağımız, Isparta’da birçok konuda yaptığınız girişimler ilimize sınıf atlatıyor. Yaptığınız yatırımlar, sağladığınız istihdam bizim için çok önemli. Proje odaklı bir yönetim var. Otel Isparta’nın güzelleşmesi ve şehrimize yeniden hizmet verecek olması bizleri çok mutlu ediyor. Alışveriş merkeziniz AVM’niz ve şehrin içindeki çalışmalarınız ile sosyal faaliyetlere gösterdiğiniz destekler çok güzel çalışmalar. Kongre ve Sergi Sarayı ile ilgili tasarrufunuz da bizleri memnun etti. Sizleri her yönüyle kutluyoruz. Ispartamız için çok önemli bir grupsunuz. Sizinle gurur duyuyoruz. Ziyaretleriniz için de çok teşekkür ederim. “dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0