Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IYAŞ AVM'nin şanşlı talihlileri ödüllerini aldı

24 Aralık Salı günü

24 Aralık Salı günü saat 12.30 da yapılan hediye teslim töreninde araba kazanan talihliler anahtarlarını Iyaş Mağazalar Genel Müdürü Adem Demiralay’ dan teslim aldılar.Anahtarların tesliminde bir açıklama yapan IYAŞ Mağazalar Genel Müdürü DEMİRALAY ; “Son yapılan hediye çekiliş kampanyasında talihlilerimize hediyelerin büyük çoğunluğunu teslim etmiş bulunuyoruz. Burada da otomobil çıkan müşterilerimize hediyelerini takdim ediyoruz. 2014 yılına mutlu giren bu müşterilerimizin mutluluğunu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizi memnun etmeyi bir prensip haline getirdik.

Bundan sonrada yeni kampanyalarla bunu devam ettireceğiz. 2014 yılının ilk ayı olan Ocak ayında da yeni bir kampanya başlatmayı düşünüyoruz. Bu kampanyada da belirli bir alışveriş yapan 12.000 müşterimize sürpriz hediyelerimiz olacaktır.Otomobil kazanan bu müşterilerimize araçlarını güle güle kullanmalarını ve hayırlı olmasını diliyoruz’’ dedi.

Opel Astra Otomobil kazanan  Halil İbrahim Biler,İlker Alaca, Faruk Sarıgedik, İlker Günyeli ve Gülten Çelebi mutluluklarını dile getirirken Iyaş Alışveriş Merkezine teşekkür ettiler.