Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız

İyi Parti Belediye Başkan

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural seçim çalışmalarını şehir merkezindeki esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnafın dükkanlarını tek tek gezen ve esnafın taleplerini tek tek dinleyen Tural, esnafa Isparta’ya kazandıracağı projeleri anlattı.

Esnafla birlik içinde Isparta’yı yöneteceklerini belirten Tural, göreve geldiklerinde projelerini tek tek hayata geçireceği ve İyi belediyecilikle Isparta’nın rahata kavuşacağınızı söyledi. Esnaftan destek isteyen Tural esnafını içinden geldiğini ve sorunların projelerle çözüme kavuşacağını kaydetti.

Başkan Adayı Tural’a desteğini açıklayan esnaflar “Başkanım ekonomik olarak iyi durumda değiliz. Ama yerelde sorunlarıma çözüm olacaksınız. İnşallah Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız. Gönlümüz sizlerle Rabbim yolunu açık etsin. Seninle gurur duyuyoruz” dedi. Üzüm Pazarı ziyaretinde antika dükkanı olan bomba 32 haber sitesi sahibi Tarkan Çetin’i de ziyaret eden Başkan Adayı Tural’a Çetin, “Meşakkatli ve zorlu bir yola çıktınız. Sizleri takip ediyoruz. Çıktığınız bu yolda başarılar dilerim” dileğinde bulundu. Tural, tüm esnafa desteğinden dolayı teşekkür etti