• Gazete32
  • Isparta
  • Isparta'nın gülü, elması ve halısı otobüs ile tanıtılacak (Video)

Isparta'nın gülü, elması ve halısı otobüs ile tanıtılacak (Video)

ABONE OL
Eylül 23, 2013 20:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’nın gülü, elması ve halısını tanıtmak için “Gülün Yolculuğu Isparta Tanıtım Otobüsü” hazırlandı.Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) ve Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Isparta Şubesi işbirliği hazırlanan “Gülün Yolculuğu Isparta Tanıtım Otobüsü” gideceği 5 ilde Isparta’nın gülünü, elmasını ve halısını tanıtacak.
ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen, otobüsün tanıtımı için Isparta Valiliği önünde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Isparta’nın sanayi, ticaret ve tarımını tanıtmak için yaptıkları çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Çalışmalar kapsamında ITSO ve TÜMSİAD işbirliği ile “Gülün Yolculuğu Isparta Tanıtım Otobüsü”nü hazırladıklarını anlatan Başdeğirmen, otobüsün 2 hafta içinde 5 il ile 13 ilçeye gideceğini ve buralarda özellikle Isparta’nın gülünü, elmasını ve halısını tanıtacağını kaydetti.
Isparta tanıtılmadığı sürece ürünlerinin de saılamayacağını ifade eden Başdeğirmen, “Tarım konusunda çok iyi yerdeyiz. Ancak ürettiklerimizi satmakta sıkıntılar çekiyoruz. Bunu aşabilmek için ürünlerimizi anlatmak zorundayız. Isparta’nın tanıtımını çok önemsiyoruz. Bu otobüs de bunu gerçekleştirecek”

Isparta'nın gülü, elması ve halısı otobüs ile tanıtılacak (Video)

Başdeğirmen ve beraberindekiler daha sonra tanıtım otobüsünü inceledi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0