Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ispartalıya “erken rezervasyon” çağrısı

İlköğretim ve liselerin açılış

İlköğretim ve liselerin açılış tarihinin kurban bayramından sonraya ertelenmesi Tatil rezervasyonlarının artmasına neden oldu.

ETS tur Isparta acente yetkilisi Mustafa Kahraman’ın yaptığı açıklamaya göre Ülkemizde ilköğretim ve liselerin açılışının kurban bayramından sonraya ertelenmiş olması Tatil rezervasyonlarında artışa sebeb oldu.

Ayrıca ETS TUR otellerde eylül ve ekim aylarına özel erken rezervasyon Yaptıranlara ek indirim uygulaması tatile gidemeyenler için ayrı bir imkan oldu. Kahraman konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Azine turizm olarak biz ETS turun Isparta acenteliğini yapmaktayız.

ETS tur ve DİDİM tur olarak hem yurt içi hemde yurt dışı olarak bir çok tatil seçeneklerimiz bulunmakta olup yapılacak erken rezervasyonlarla Her bütçeye uygun otel ve tatil imkanı sunmaktayız, bununla beraber yurt içi ve yurt dışı uçak bilet satışıda yapmaktayız. Biz yaz bitmeden tatile çıkmak isteyen kişilere bu kampanyayı fırsata dönüştürüp erken rezervasyondan faydalanmalarını öneriyoruz.

Bununla beraber tatillerini Yunan adalarında geçirmek isteyen kişilerde ETS tur’un gemi ile cazip fiyatlarla Yunan adaları turunuda tercih edebilirler” dedi.