Isparta’da taşlar yerinden oynuyor

ABONE OL
Nisan 10, 2015 19:11
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (2)
 • ak partiye oy yok o kadar

  Bugüne kadar hep bir bildikleri vardı dedik sustuk ama bu son yanlış hiç olmadı sen bize vefasızlık edersen bizde sana sandıkta dersini veririz recebe ismaile sadiye ve kim olduğunu bilmediğimiz ayseye oy yok okadar .

 • Hamdi YALÇIN

  NELER Mİ OLACAK? AKP YİNE ZAFERE ULAŞACAK !

  Kardeşlerim, Isparta’da önemli bir kuruluşun başkanlığını yapan bir insanın aday gösterilmedim diye, nasıl bir tavır sergilediğini gördünüz değil mi? Açıkça şunu söyleyeyim; bu partiden Milletvekili olmak isteyen aday adayları , Ak partiye gönül vermeden, onun felsefesini , misyonunu , vizyonunu anlamadan, bilmeden Ak parti’den milletvekili olmaları hayaldir. Adalet ve Kalkınma Partisi sıradan bir parti değildir. Bu partiye gönül veren neferler partisine küsemezler, küsmemelidirler.

  Kardeşlerim, Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı’nın da küsmeden, Isparta’ya ve başkanı olduğu oda üyelerine hizmet etmeye devam etmesini beklerdim. İlla da, TBMM’de görev yapmak istiyorum derseniz büyük bir yanılgı içerisine düşmüş olursunuz.
  Ülkemizde 77 milyon insanın gönlünden geçen milletvekili olmak isteği olabilir. Biliyorsunuz ki TBMM’ne sadece 550 vatan evladı seçilecek ve ülkesine ve milletine hizmet yapmaya o çatı altında devam edecekler.

  Milletvekili adayı yapılmadım diye, AKP’ye sırt çevirip diğer partilere oy istenilmesi hiç doğru oluyor mu, etik olur mu ? Onun için partinin kurmayları böyle bir aday adayını çok iyi gözlemlemişler, analiz etmişler ve Yeni Türkiye yolunda , 2023 hedeflerine varmak isteyen bir partide iyi ki aday göstermemişler diye , sevinesim geliyor içimden. Bu tür insanlarla nasıl yola devam edilebilir, Ak Partiye gönül veren seçmenler bu aday adayının tavrını gördükten sonra nasıl güvenebilirler ve ona nasıl inanabilirlerdi ?

  Adalet ve Kalkınma Partisinde görev yapacak insanlar Yeni Türkiye’de uzun ve meşakkatli , dikenli yollarda yürümeyi göze alamazlar ve tutarlı olamazlarsa; bu yuvada kendilerine yer bulamazlar…

  Ak Parti’den istifa edip; diğer partiler için açıktan oy isteyen ve destek olduğunu ifade eden oda başkanı , 7 Haziran’da bakın neler olacak, diyor.

  Neler mi olacak? AKP yine zafere ulaşacak !


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0