Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’da Okullar Tatil Edildi

Isparta il merkezi ve

Isparta il merkezi ve ilçelerinde okullar 1 gün süre ile tatil edildi.

Isparta Valiliği tarafından yapılan açıklamada; “Isparta İli genelinde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarının devam etmesine bağlı olarak, karayolları ile köy ve mahalle yollarında oluşan buzlanmadan dolayı ulaşımda sorunlar yaşanması sebebiyle, öğrencilerimizin ve eğitim personelinin sağlık ve güvenliğinin korunması amacıyla, İl merkezi ve ilçelerde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet yürüten; her tür ve derecedeki resmi/özel örgün (ilkokul-ortaokul-lise) ve yaygın eğitim kurumları ile okul öncesi eğitim kurumları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ve özel öğretim kurslarındaki eğitim/öğretim faaliyetlerine 6 Şubat 2023 Pazartesi günü (1) bir gün süre ara verilmesine karar verilmiştir” denildi.

SDÜ ve ISUBÜ’de de Okullar Tatil Edildi

SDÜ’den yapılan açıklamada;

“Eğitim-Öğretime Bir Gün Ara Verildi. İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle 6 Şubat Pazartesi günü eğitim-öğretime 1 gün ara verilmiştir.

İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle üniversitemizde görev yapan engelli ve hamile personel, 6 Şubat Pazartesi günü idari izinli sayılacaktır” denildi.

ISUBÜ’den yapılan açıklamada;

“İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime başlamış olan birimlerimizde 6 Şubat Pazartesi günü eğitim-öğretime 1 gün ara verilmiştir. Isparta’da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Üniversitemiz personelinden; hamile, engelli ve diyaliz hastaları ile kalp ve böbrek yetmezliği, kanser vb. kronik ağır hastalığı olanlar 6 Şubat 2023 Pazartesi günü 1 (bir) gün süre ile idari izinli olacaktır” denildi.