Bağlantıda Kalın

Foto Galeri

Isparta’da Meydanlar, Sokaklar Boş Kaldı

Yayınlanma

,

Isparta’da koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanma uygulamasının başlamasıyla birlikte, normal günlerde yoğun olan meydanlar, caddeler ve sokaklar boş kaldı. Kent genelinde oluşturulan uygulama noktalarında ise polis ekipleri denetim yaptı.

Koronavirüs salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanma döneminin ikinci gününde de meydan, cadde, sokak ve parklara sessizlik hakimdi. Ispartalılar’ın alınan tedbirlere büyük oranda uyduğu görüldü.
Kentin çeşitli noktalarında sabit ekipler araçlarıyla dışarıda olan vatandaşlara yönelik belge ve kimlik kontrolleri gerçekleştirdiler.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Foto Galeri

Gül Festivali Kutlamaları Gül Bahçesinde Devam Etti

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta Uluslararası Gül Festivali ikinci gününde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Gül bahçelerinin yoğun bir şekilde bulunduğu Güneykent kasabasında düzenlenen etkinliklere Vali Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş da katılarak gül bahçesini gezerek gül topladılar.
Okumaya Devam Et

Foto Galeri

Isparta Beyaza Büründü (Foto Galeri)

Yayınlanma

,

Yazar:

Isparta’da yağan kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün süre ile tatil edilirken, şehir merkezinde birbirinden güzel görüntüler oluştu.

Okumaya Devam Et

Foto Galeri

Kızıldağ Milli Parkı

Yayınlanma

,

Yazar:

Her mevsim bambaşka güzellikteki Kızıldağ Milli Parkı Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesi sınırları içindedir.

İlçe merkezine uzaklığı 6 km mesafededir. 1993 yılında milli park ilan edilen Kızıldağ’da bulunan mavi sedir ağacı ormanlarının bol oksijen üretimi nedeniyle milli parkın temiz havası, oksijen açısından zengin olup, akciğer, astım ve solunum problemi olan insanlar için şifa kaynağıdır.
Okumaya Devam Et

Popüler