Isparta’da Esnaf Odası Seçimleri

Isparta’da Esnaf Odası Seçimleri

ABONE OL
Mart 11, 2022 05:44
Isparta’da Esnaf Odası Seçimleri
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı meslek odasının seçimleri başladı. Isparta merkezde ilk kongre Terziler ve Yorgancılar Odası’nın oldu. 2 adayın yarıştığı seçimi mevcut başkan Fehmi Demirsöken kazandı.

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı meslek odasının seçimleri devam ediyor. Isparta Şoförler ve Nakliyeciler Odası Kongresi bugün Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde yapıldı. Oda başkanlığı için 2 aday yarıştı. Mevcut başkan Mehmet Yücedağ yeniden başkan seçildi.

Isparta Şoförler ve Nakliyeciler Odası genel kurulunun ardından bir diğer kongre heyecanı yaşayan oda ise Kahveciler Odası oldu. Kahveciler Odası genel kurulunda seçime tek liste olarak katılan mevcut başkan Ramazan Şişman yeniden başkan seçildi.

Isparta’da esnaf odası seçimleri devam ediyor. Bugün gerçekleştirilen Berberler ve Kuaförler Odası’nın kongresinde değişim yaşandı. Mevcut Başkan Mehmet Çelik ile Mehmet Demiralay’ın listelerinin yarıştığı seçimi, Mehmet Demiralay kazandı.

Berberler ve Kuaförler Odası’nın genel kurulunun yanı sıra Madeni-İş Esnaf Odası’nın da kongresi gerçekleştirildi. Uzun yıllar Madeni-İş Esnaf Odası Başkanlığını yapan İsmail Uygun’un yeniden aday olmadığı kongrede Mustafa Tulga ile Ahmet Gıcır’ın listeleri yarıştı. Seçimi Ahmet Gıcır kazandı.

Isparta’da esnaf odası seçimleri sürüyor. Halıcılar, Tuhafiyeciler, Manifaturacılar ve Ayakkabıcılar Odası’nın genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Mehmet Dolaksız, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Elektrikçiler ve Bobinajcılar Odası’nın genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Kongreye tek liste halinde giren mevcut Başkan Abdullah Kaya, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Isparta’da esnaf odası seçimleri sürüyor. İnşaatçılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nın kongresi bugün gerçekleştirildi. Mevcut başkan Kaya Öksüz’ün yeniden aday olmadığı kongrede 2 liste yarıştı. Seçimi ise Mustafa Hakan Divarcı kazandı.

Isparta’da esnaf odası seçimleri sürüyor. Sıhhi Tesisatçılar, Kaloriferciler ve Fotoğrafçılar Odası’nın kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Halil İbrahim Dışpınar ile İrfan Arıkboğa’nın listeleri yarıştı.

Isparta’da esnaf odası seçimleri sürüyor. Bakkallar ve Bayiler Odası’nın kongresi bugün gerçekleştirildi. 2 adayın yarıştığı kongrede yeni başkan Sinan Aydın oldu.

Isparta’da esnaf odası seçimleri 10.03.2022 tarihinde gerçekleştirilen Lokantacılar, Kebapçılar ve Pastacılar Odası seçimi ile sona erdi. 4 adayın yarıştığı seçimde mevcut başkan Nuri Erdeğer güven tazeledi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0