Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’da asılan o pankart kaldırıldı

CHP Isparta Gençlik Kolları

CHP Isparta Gençlik Kolları tarafından parti binasına asılan “17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası” yazılı pankart, savcılık kararı ile polis tarafından indirildi.

CHP’nin pankartı Isparta’da polisi harekete geçirdi haberi için tıklayınız

CHP İl Başkanı Vedat Şenol, “Geçen sene 4 Bakanın istifa etmesiyle sonuçlanan ve büyük oranda AK Parti iktidarına yakın üst düzey bürokratların, banka müdürlerin, Bakan yakınlarının bulaştığı yolsuzluk operasyonu sürecinde tüm bilgi, belge ve kanıtların kamuoyuna yansıdığını hepimiz biliyoruz. Bu sürede o zamanın Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle sürece el konuldu. Bu süreçte hakimler, polisler, savcılar görevden el çektirildi. Bu kadar açık olan yolsuzluğun aleni bir şekilde belgesi mi olur sözünü adeta teksif edercesine paraların, para sayma makinelerinin, kayıtların, telefon görüşmelerinin açıkça ortada olmasına rağmen yargının yaptığı operasyonların üstü örtüldü” dedi.

KARAR ÇIKTI, PANKART İNDİRİLDİ

Cumhuriyet Başsavcısının talimatıyla Isparta’da asılan pankarta polis tarafından el konuldu. İndirilen pankartın yerine yine CHP Gençlik Kolları tarafından bir başka pankart asıldı.