Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Ticaret Borsası Ş.Karaağaç’taki Üyeleriyle İstişare Toplantısında Buluştu

Isparta Ticaret Borsası, bölgenin

Isparta Ticaret Borsası, bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlemek, önerilerini almak amacıyla üyeleriyle buluşma toplantılarına başladı.

İlki Şarkikaraağaç ilçesinden başlatılan üyelerle istişare toplantısına, Yönetim Kurulu Başkanımız Hüdai Şahin, Meclis Başkanımız Nevzat Demirel, Yönetim kurulu ve Meclis üyeleri ile Şarkikaraağaç ilçesinde faaliyet gösteren üyelerimiz katılım sağladı.

Üyelerimizin ticarette yaşadıkları sorun ve taleplerini dinleyen Yönetim Kurulu Başkanımız Hüdai Şahin, düzenlemiş olduğumuz istişare toplantıları sayesinde sizlerden gelen sorun ve talepleri dinleyerek çözüm bulma yönünde girişimlerde bulunacağız ifadelerini kullandı. Başkan Şahin konuşmalarında:

“Göreve seçildiğimiz ilk günden itibaren üyelerimizle ikili görüşmelerimizi hızlandırdık. Ticarette yaşadığınız sorunları bizler çözüm bulacağız ki ticaretiniz hız kazansın. Bu amaçla düzenlediğimiz programların ilkine Şarkikaraağaç ilçemizden başladık. Sorunlarınızı ve taleplerinizi not alarak gerekli girişimlerde bulunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Katılımlarınızdan dolayı şahsım ve meclisim adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

İstişare toplantımız, karşılıklı yapılan fikir alışverişin ardından son buldu.