DOLAR 16,6610 0.13%
EURO 17,4894 0.37%
ALTIN 974,690,20
BITCOIN 334964-0,86%
Isparta
18°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ISPARTA NEYİN KAVGASINI YAPIYOR

ABONE OL
Haziran 23, 2012 13:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’daki görsel yayını ve yazılı basını görüyorsunuz. CHP Milletvekili ve CHP İl başkanı AKP iktidarını eleştiriyor. Cumhurbaşkanından Başbakana kadar buradan eleştiri yaparak eleştirileri Isparta halkına anlatıyor. Isparta’nın sorunlarını değil genelde dünya uluslar arası sorunlarda mecliste Ankara’daki olayları bize detayı ile abartarak pompalıyarak anlatıyorlar. AKP milletvekilleri ile onlara yanıt veriyor işte o öyle değilde şöyle Bilgiçin çiftliğinde kahya yapsın Süleylan onayı diyor. AKP ise memur benim istediğim yere nakil ederim diyor.

Kalkıyor bir sendika başkanı paket yapar göndeririz hastane başhekimini diyor. Torba yaparda sağlık müdürünü göndeririz diyorlar. Şimdi soruyoruz. Görsel yayın yapan ve yazılı basının haberi ile mi memurlar müdürler tayin oluyorlar. Başka yerlere giriyorlar. CHP milletvekili Ali Haydar Öner’i vali olarak Isparta’ya tayin eden kim? Yine iktidar. Vali Şemsettin Uzun’u Isparta valiliğinden alınıp Çankırı Çorum iline tayin yapılmasını öneren kim yine Isparta milletvekilleri Ali Haydar Öner’in Isparta’ya tayinen gelmesi için çalışan Sait Dilek, Haydar Kurt, Sadi Bilgiç olduğuna göre neden Ali Haydar Öner bunlar hakkında yorum yapar ve eleştirir.

AKP Isparta milletvekilleri Ali Haydar Öneri neden eleştirirler zaten siz getirdiniz. Şimdi halkın önünde ne yapalım isteniyor. Isparta’dan gönderilen Şemsettin Uzun Isparta’ya layık değilmiydi. Çankırı’yı gönderildi ve yerine Ali Haydar Öner getirildi.

İl sağlık müdürü Süleyman Önal AKP iktidarı tarafından Isparta’ya il müdürü oldu. Peki hastane başhekimi Ramazan Okutanı başhekim yapan kimdi yine AKP iktidarı idi. İkisini de görevden aldılar. Birini üniversiteye gönderdiler, diğeri ise başka hastaneye şimdi Okutanın hastaları devlet hastanesinde onu arıyor. Hem makam işleri hem de inerek hastaya muayene ve tedavi işlerini yapıyordu. Ya şimdi iyi mi oldu? vatandaşa hizmet kayboldu. Bir şeyler yaparken halkın nazarında ne olur düşünme melikesi kayboluyor. CHP eleştiri yapmazsa kazanır diyorum.

Peki ya diğerleri gündemlere SP,HP, MHP katılmıyor. Sadece AKP-CHP vatandaşın görüşünde topu bir ona atıyor bir buna diğerleri neden yorum yapmıyorlar.

Başka takım yok mu? Böyle Isparta’ya böyle maçlar.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP