DOLAR 8,5520-0.08%
EURO 10,3712-0.14%
STERLIN 12,08040.14%
ALTIN 510,54-0,17
BIST 1.439,00-0.25%
BITCOIN 340363-0,94%
Isparta

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

17 10

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Isparta Belediyesinin 2017 yılı bütçesi belli oldu

ABONE OL
Ocak 1, 2021 10:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP