DOLAR 8,5542-0.06%
EURO 10,3715-0.13%
STERLIN 12,08330.16%
ALTIN 510,47-0,18
BIST 1.439,03-0.24%
BITCOIN 339038-1,43%
Isparta
10°

KAPALI

17 10

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Isparta Belediyesi daha şeffaf olmalı

ABONE OL
Ocak 1, 2021 10:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP