Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlk 11 Oluşturma Sayesinde Ödülleri Kap!

Oyun sektörü her geçen

Oyun sektörü her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Hali hazırda mobil cihazlardan ya da bilgisayarlardan oynayabileceğimiz onlarca farklı oyun mevcut. Ancak bu oyunlarda farklılıklar bulmak son derece zor. Artık birçok kişi sıkıldığı için aynı oyunları oynamak istemiyor. Herkes farklı bir arayış içerisinde. Petrol Ofisi Sosyal Lig tam bu aşamada devreye girmekte. Bambaşka oyun yapısı ve dağıttığı muhteşem ödüllerle birlikte artık herkes bu harika oyuna odaklanmış durumda.

Her geçen gün kullanıcı sayısında artış yaşanan Petrol Ofisi Sosyal Lig basit bir ilk 11 oluşturma oyunu olarak tanımlanabilir. Tek yapmanız gereken TFF Süper Lig oyuncularının bu hafta içerisinde göstereceği performansları tahmin etmek ve bu performanslara göre kadronuzu kurmak. Ne kadar dengeli ve doğru bir kadro kurarsanız alacağınız puanlar o kadar yüksek olur. Böylece dağıtılan muhteşem ödüllere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlk 11 Oluşturma Oyununu Kolayca İndirin!

Oyunların sayısında yaşanan artışa rağmen hala oyunlara ulaşım kolay değil. Birçok oyunu alabilmek ve oynayabilmek için ücretler ödememiz gerekiyor. Ödenen bu ücretler de hiç düşük seviyelerde değil. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig bu kategoride yer alan bir oyun değil. Sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Oyunu indirmek ve kurmak için hiçbir ücret ödemenize gerek olmayacak.

Bir mobil oyun olan Petrol Ofisi Sosyal Lig telefonlarınız ya da tabletlerinizin içerisinde yer alan Play Store ya da App Store uygulamaları üzerinden kolaylıkla indirilebilir. Arama kısmına Petrol Ofisi Sosyal Lig yazmanız bu harika oyun ile karşılaşmanız için yeterli olacak. Sonrasında oyunu indirip yükleyebilir ve kendiniz için bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken ilk 11 oluşturma ve alacağınız puanları beklemek olacak.

Üyelik Sürecini Saniyeler İçerisinde Geçin!

Üyelik işlemleri gözünüzde büyüyor olabilir. Çünkü internet üzerinden oynana oyunlara kayıt aşamasında genellikle sizlere çok fazla soru yöneltiliyor. Bu soruların hepsini cevaplamak ve kullanıcı hesabınızı oluşturmak oldukça zaman alıcı bir eylem. Petrol Ofisi Sosyal Lig bu konuda da sizi memnun etmeyi başarıyor. Artık aramızda Google hesabı olmayan yok denecek kadar az. Oyuna giriş yaparken hali hazırdaki Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda üyelik açma işlemlerini pas geçmiş ve saniyeler içerisinde oyuna girmiş olacaksınız.

Google hesabınızı bu oyunda kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda farklı bir mail adresiniz ya da telefon numaranız ile kullanıcı hesabınızı oluşturmanız isteniyor. Üyelik işlemlerinde alacağınız hediyelerin size ulaşması için gerekli olan bilgilerden daha fazla bilgi talep edilmemekte. Saniyeler içerisinde bu işlemleri tamamlayıp oyunu oynayamaya hazır hale gelebilirsiniz.

Hemen Kadronuzu Kurup Hediye Kazanmaya Başlayabilirsiniz!

Oyunun kendi kadronu oluştur aşamasına geçtikten sonra kendinizi futbol dünyasının merkezinde hissetmeye başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz futbolcuların sizin takımınıza katkısını TFF Süper Lig’deki istatistikler belirliyor. Haliyle takımınıza seçeceğiniz futbolcunun tüm durumlarını göz önünde bulundurmanız gerekli. Belki yeteneğine güvendiğiniz bir futbolcu sizi yukarıya taşır belki de o hafta doğum günü olan bir futbolcu inanılmaz bir performans gösterir. Bu etmenlerin tamamını analiz etmeniz gerekiyor.

Kadronuzu kurarken oyuncuların maliyetlerini göz önünde bulundurmanız gerekli. Oyunda sürekli olarak aynı kadroların yarışmaması ve harika bir denge kurulması adına oyunculara çeşitli maliyetler atanmış. Bu yüzden de oyuncularınızı seçerken bu maliyetlere göre seçiyorsunuz. Belirli bölgelerin en iyi oyuncularını seçerseniz kalan kısımlarda size daha vasat seviyede futbolcular kalabilir. Bu durumda da toplam aldığınız puan ciddi anlamda düşecektir. Dengeyi çok iyi bir şekilde kurmanız gerekiyor.

Tamamen Eşit Şartlarda Kadro Kurma Fırsatı!

Online oyunlarda en önemli şartlardan bir tanesi tüm oyuncuların eşit şartlar altında yarışıyor olmasıdır. Eğer oyuncular bir eşitsizlik sezerlerse böyle bir durumda direkt olarak oyundan uzaklaşmaya başlarlar. Ödüller ne kadar büyük olursa olsun oyuncuların bu ödülleri kazanmaya inançları olmaz ve bir süre sonra oyunu oynayan hiçbir kişi kalmaz.

Petrol Ofisi Sosyal Lig tüm oyunculara eşit şartlar sunması sebebiyle her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Oyuncuların alacakları puanlar TFF Süper Lig’deki futbolcu performanslarına göre belirlendiği için puanlara herhangi bir müdahale söz konusu olmuyor. Tüm istatistikler OPTA üzerinden alınıyor ve oyuna aktarılıyor. Böylece herkes tamamen eşit şartlarda yarışıp muhteşem ödüller kazanabiliyorlar.

En Yüksek Puanı Toplayanlar Haftalık Ödülleri Kapıyor!

Oyun içerisindeki ödül sisteminde hem haftalık hem de sezonluk ödüller var. Bu yüzden iyi bir ödül kazanmak için tek haftalık muhteşem bir performans göstermeniz yeterli olacak. Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından haftanın birincisine PlayStation 5 ve FIFA hediyesi veriliyor. Bunun yanı sıra her hafta 100 kişiye 500 TL tutarında yakıt hediye edilmekte. Ödülleri almak için yapmanız gereken işlem son derece basit. Oyunda kendi kadronu oluştur aşamasını en iyi şekilde geçmeniz gerekli. Takımınıza seçeceğiniz her bir oyuncunun analizini en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Buna ek olarak takım kaptanınızı belirlerken çok dikkatli olmanız gerekli. Çünkü belirleyeceğiniz takım kaptanından iki kat puan alabileceksiniz. Bu sayede puanınızı çok yüksek seviyelere çıkarmanız mümkün olacak.

Sezon Arası ve Sezon Sonunda Efsane Ödüller!

Haftalık ödüller sizi cezbetmeyi başarmış olabilir. Ancak sezon ortası ve sezon sonunda verilen ödülleri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından sezon ortası ve sezon sonu birincilerine KIA Niro Hibrit otomobil hediye edilmekte. Milyonlarca lira değerindeki bu otomobili kazanmak için tek yapmanız gereken doğru kadroları kurup rakiplerinizin önüne geçmek. Sonrasında bu harika otomobilin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dogus.sosyallig&hl=tr

https://apps.apple.com/tr/app/sosyal-lig/id725481540?l=tr