İkinci fuar için yerlerini şimdiden ayırttılar

ABONE OL
Nisan 29, 2014 17:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde Iyaşpark AVM’de açılan otomobil fuarı sona erdi. Isparta’da ilki gerçekleştirilen fuardan tüm firmaların memnun kaldığını belirten Iyaş AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, “Firmalarımız fuara katılmadan önce küçük bir tereddüt yaşıyorlardı. Fakat fuar süresince çok ciddi geri dönüş oldu. Seneye yapılacak olan fuar için firmalarımız yerlerini şimdiden ayırttı.” dedi.

Isparta’da ilki düzenlenen otomobil fuarının sona ermesinin ardından değerlendirmede bulunan Iyaş AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, fuarın çok verimli geçtiğini belirterek, “Bu yola çıktığımızda, firmalarımızı davet ettiğimiz zaman kafalarında birçok soru işareti vardı. Bizde de bir tereddüt vardı. Fakat gerek fuara katılan firmalarımız gerekse de müşterilerimiz oldukça memnun. Bundan sonra bu etkinliği geleneksel hale getireceğiz.” dedi.

Fuara 20’ye yakın firmanın katıldığını belirten Firmajans Sahibi Emel Kaya, “Seneye bu katılımın ikiye katlanacağını düşünüyoruz. Ziyaretçi sayısının da buna paralel olarak artacaktır. Gerçekten beklenilenin en az iki katı oldu. Firmalardan geri dönüş var. Hem ziyaretçi sayısında hem de satış anlamında çok ciddi sayılar var. Bütün firmalarımız buradan memnun. Buraya katılan firmaların hepsi, seneye yerini ayırttı diyebilirim.” İfadelerini kullandı.

FUARDAN MEMNUN KALDIK

Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen Iyaş yönetimine teşekkür eden Mutsan Opel Plaza Genel Müdürü Mehmet Erdoğan ise, “Kendilerinden böyle bir organizasyon talep ettik. Hemen olumlu yanıt verdiler. Iyaş birçok şeyin tanıtımını çok güzel yapıyor. Buraya gelen kişi sayısı bize bir yılda gelmez. Bu rakamlar çok ciddi rakamlardır. 5 gün boyunca burada hem Isparta’dan hem de Burdur’dan çok sayıda kişi geldi. çok verimli geçtiğini düşünüyorum.” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0