Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Hükümete inanmıyoruz ve güvenmiyoruz’

MHP Isparta İl Başkanı

MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, 22 noktada belediye başkan adaylarını belirleyeceklerini ve bu şekilde yollarına devam edeceklerini söyledi. İktidar Partisi’nin gücünü kullanarak MHP’ye bir takım saldırılar düzenlendiğini iddia eden Yalçın, kendilerinin hükümete inanmadıklarını ve güvenmediklerini dile getirdi.MHP Senirkent Belediye Başkan adayını açıklamak üzere gerçekleştirilen toplantıda konuşan MHP İl Başkanı İsa Yalçın, hem seçimlere ilişkin hem de gündemdeki olaylara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ak Parti’de bulunan belediyeler ile kendi partilerinde bulunan belediyelerin çalışmaları arasında farklılıklar bulunduğunu dile getiren Yalçın, “Başta il merkezi olmak üzere kazandığımız tüm belediyelerin durumları ile AKP’nin bulunduğu belediyeleri kıyasladığımız zaman en önemli farkın yapılan hizmetin dışında hizmet anlayışı olduğu çok açıktır.” dedi.

CİVELEKOĞLU PROJELERİN İŞLERİN DEVAMINI GETİRECEK

Mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Baykal’ın istek ve arzusuyla Erol Civelek’in adaylığında karar kıldıklarını belirten Yalçın, “Bizim hocalığımızı yapmış Erol Civelekoğlu, yarıda kalmış işlerin devamını getirecektir.

Bizde hocamızı, Isparta’da çok önemli başarılara imza atmış bir büyüğümüz olarak kendisine teklifimizi yaptık. Kendisi de bu teklifimizi değerlendirerek Kurban Bayramı’nın ikinci günü toplantı düzenledik. Toplantıdaki herkes birlik ve beraberliğin asla bozulmayacağına inandı. Senirkent için bir söz daha vererek Hüseyin Baykal’ın istek ve arzusuyla Erol Civelekoğlu’nun adaylığını yerel seçimlerde bir kez daha adayımız olduğunu burada karar vermiştik.” dedi.

İKTİDAR GÜCÜYLE SALDIRILAR YAPIYORLAR

Isparta’nın teşvik kapsamında olamamasını eleştiren Yalçın, “Bizler hükümete inanmıyoruz ve güvenmiyoruz. İktidar partisinin gücünü kullananlar partimize saldırılar yapıyorlar. Ellerine geçirdikleri güçle her türlü çirkinliği yapanların kendilerine gelmesini istiyoruz. 10 yıldır Isparta’ya kazandırdıkları ne var? Her yerde “Teşvik olsa ne olacak? Isparta’da yatırımcımı var? Isparta’da her şeyi özelleştiriyoruz. Fabrikaya gerek var mı?” diyorlar. Isparta’nın teşvikte 3 veya 4’te yer almazsa teşvik yasasından faydalanması imkansızdır. Bizim iktidar vekillerimiz bununla övünüyor. Söz konusu bakanların memleketi olunca her türlü kurallar değişiyor.” ifadelerini kullandı.