Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Herşey İyi olacak Ahmet Başkanım

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural Halıkent pazarında “Esnafın babası hoş geldin. Seninle her şey iyi olacak” sözleriyle karşılandı.

Hafta sonunda da seçim çalışmalarına devam eden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Halıkent Kapalı Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Her gittiği yerde esnaf tarafından sıcak ve yoğun bir ilgiyle karşılaşan Tural’a burada da ilgi büyüktü. Pazar yerindeki esnaf “Başkanım hoşgeldiniz. Esnafın babası. Bizim her zaman arkamızda durdunuz. Ahmet Başkanımızla her şey iyi olacak” sözleriyle Tural’a desteğini ifade etiler.

Esnaftan ve vatandaşlardan gördüğü teveccühe teşekkür eden Başkan Adayı Tural “Isparta’nın sesine kulak vermeye geliyoruz diye çıktığımız bu yolda, Ispartamızı özlediği Belediyecilik modeliyle tanıştırmamıza 57 gün kaldı. Halkımızla buluşuyor, onların sorunlarını dinliyor, bunları tek tek not alıyoruz. Hepsinin çözümü biz de var. Kimse endişelenmesin, biz sadece birileri için değil tüm Isparta için varız. Biz şehrülemin olmaya varız. Ispartamızı hep birlikte yönetmeye varız” dedi.