DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3570890,91%
Isparta
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Haramiler Konsorsiyumunun Silinmesi

ABONE OL
Ekim 11, 2012 14:10
0

BEĞENDİM

ABONE OL

      Cenab-ı Peygamberimiz (S.A.V) buyrurlar ki: “ Domuza altın gerdanlık takmayın” Bendeniz bu düstura tabi olarak Huriler güru huna BİSMİLLÂH diyerekGERDANLIĞI takayım:
 
MÜ’MİNİN MİRÂCI:
 
Kıyamın da Elif olup dikildim.
Rükûun da dal’dım, kabre büküldüm.
Dizlerim üstünde Yâ’yım Kâ’de de
Secde de Muhammed olup yıkıldım.
 
     Aziz ve muhterem gönül dostlarım!

     İnternetteki teknik bir problemden dolayı epeydir uzak kaldık, mümkünse helallik dilerim. Şimdi memleket meselelerinin özüne neşter vurmağa devam edelim.

     Buyurun: bu kâfir sistemi din edinen- bu dediğim hayali değil, her zaman söylerim Benim dedem Gökçehöyük kasabasından Tat Ahmed namıyla maruf Rahmetli Ahmet Kılınç’tır. 1950 ye kadar Ispartada chp’nin haşa sümme haşa onlarca allahıdır. Tabii bu dedem Anamın babası. Daha hiç onun ağzından benim dinim partimdir veya dinimden dönerim partimden asla, dememiştir, dediğini duyan olmamıştır.yoktur. Halbuki ümmidir. Ama onun destekçilerinden Gök osmanın oğlu R. K. bizzat bana bir meseleden dolayı konuşurken, bana: “Yemin ederek, Mehmet dinimden dönerim partimden dönmem” dedi.

Bu adam hemde hoca geçinir Kûr’ân-ı okurdu. Cenab-ı Hakk buyuruyor” Bu ktab okuyanı alayı illiyyine çıkarır= meleklerden üste, bu kitab bazı okuyanı da esfsli safiline indirir= kafirden de aşağıya” buyurmuş Ermeni artıklarının tahakkümü altınadaki lerden. 1920 ye kadar Çete savaşları ile bu bir avuç toprağı ehli salibin elinden alanların tepesine nesebi gayri sahihlerin çakılması neticesinde, Kendilerini tanrı ilan edenlerin ettirenlerin tahkimi olan her ne menem şeyse, sanki ilâhi kelâm onlar için, tabii milleti kandırmak babında, yoksa onların oyuncağıdır aslında, işte habersiz kalda görüldü, hiçbir ma’kuma düşünülmeyen düşülemez dahi olan prosedürler serdettirildi daha neler.

Anayasaları ile bu vatanı parsel parsel düşmanlara peşkeş çeken mevzuatlarının icabı Vatansızlar, vatan düşmanı oldukları tescilli iken ve alenen itiraf ederken ihanetlerini, Bu masum milletin denilen T.B.M.M sine kattılar ve oradan dağdaki, kandırılmış ve zorlanarak dağa çıkarılmış dolayısıyla bu hainlerden aldıkları talimatlarla kardeşini kurşunlayan canilere, bunları kullanan hainlere avukatlık yapan, ve bunları muhakeme ederek salıveren-lerin sıfatını sizler söyleyin
ütfen- Başta ülkenin düşmanı çamuriyet varakasının avu kat ları olmak üzere sözde yüksek yar gı ya mensub hakim ve sav cı ların Türk Ceza Hukuku= Yalan bir tane türke ait ceza hukuku maddesi gösterenin ellerini öperim=Değneğinin başkan ve başkan yardım cı lığına getirildiler. Getirilirler çünkü mevzuat ülkeye kan kusturan lara cevaz veriyor.

Kimler mi? buyurun! Başkanlığa: çamuriyet pravdasının yanı sıra Ergene konan sanıkların bazılarını avukatlığını yapan, 1982-2004 yıllarında çamuriyet pravdasının avukatlığını ve hukuk danışmanlığını, 1997-2002 yılları arasında çamuriyet pravdasının sorumlu yazı işleri müdürlüğünü, ve geberen ergene konanlardan ilhan selçukun da avukatlığını deruhte etmiş olan Fikret ilkiz getirildi. Başkan yardımcılığına da çamuriyet varakasının avukatlığını yapan ve “Ergene kon silahlı terör örgütüne üye olmak” ve “halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek” suçlarından muhakeme edilen Ahmet Şıkında avukatlığını yapan , Ergene kon davasında İlhan selçukunda avukatlığı deruhte eden Akın Atalay getirildi.

Balyoz darbe planı davasından 20 yıl hapis cezası alan eski hava kuvvetleri komutanı orgeneral İbrahim Fırtına ile ergene kon suçlusu Yalçın Küçükün avukatlığını yapan hasan Fehmi demir, üsteğmen Taylan Özgür Kırmızı ve bazı teğmenlerinde avukatlığını yapmıştı. İşte bunlarda değneğin genel sekreterleri. Metin feyzioğlu, Ümit kocasakal Sabih Kanadoğlu. Avk. Muammer Aydın. İşte meşhurlardan Üye olan Ergene kon Balyoz ve Kafes sanıklarının avu kat= nere katarsan kat=ları: Avk. Köksal Bayraktar, Emek orgnr. Hurşit tolon ve prof Mehmet habebalın avukatı. Avk. Ali Rıza Dizdar. Tuğgnr. Levent ersöz albay Bülent tunçay’ın avukatı. Avk Uğur Alacakaptan. Çamuriyetin imtiyaz sahibi İlhan selçukun avk.nı yapmıştı.Avk. Yavuz ali dağlı. Balyozcu Eski kuzey deniz saha komutanı koramiral Ahmet feyyaz öğütçü ve oyak cılarında avukatı. Eski hakim avk. Metin çetinbaş Ergene koncu prof. Dr. Kamal alemdaroğlu ve gazeteci güler kömürcünün avk.tı. Avk. Şahin mengü. Ergene konan Tuncay özkanın avk.tı Avk. Tunç demircan ve avk. Dilek helvacı. Ergene konanlardan orgnr. Hurşit tolon ve Mehmet haberalın avk.ları Avk. Aydın metin.

Ergene konanlardan Mustafa balbay ve çamurıyet varakası yazarı prof dr. Erol Manisalının avk.tı. Avk. Turgut kazan. Ergene konanlardan Erzincan cumhuriyet başsavcını ilhan cihanerin avk.tı Balyoz darbe planı soruşturmasına müdahale ederek, soruşturmağı yürüten savcıları görevlerinden alan ve 25 muvazzah generalin ifadeye getirilip ifade vermelerine fırsat vermeyen. Ergene konanların tesbitini yaptığı devrede Cumhuriyet savcısı Zekeriya ÖZ’ün görevden alınmasını temin ettiğinde ötürü suçlanan. Eski İstanbul cumhurıyet başsavcısı Aykut Cengiz engin de dernekte görev almışlardan. Değneğe üye olan avukatlardan bazılarıda şunlardır. Avk. M. Seren dinçler. Büyük kulüp üyesi ve kulübün avukatlığınıda yapıyor. Avk. Mehmet asım iplikçioğlu. Banka hortumcusu dinç bilginin avk.ğını yaptı ve sözcü pravdası avk.ğını yapıyor.  

      Değneğe üye olan hakim ve savcılar: Ergene kon, Kafes, amirallere suikast ve Balyoz sanıkarının davalarına bakan hakim ve savcılar şunlardır:

      Hakim Köksal şengün: Ergene kon davasına bakan İstanbul 13 ncü ağır ceza mahkemesinin başkanlığını yaptı. Hsyk tarafından görevine son verildi boluya atandı “irtica ile mücadele eylem planı” davası ile ergene konun Erzincan ayağıyla alakalı davanın birleştirilmesine karşı çıkan Köksal Şengün.3 ergenekon davasında tutuklu muhakeme edilen 63 sanıktan 47 sanığın tahliyesini istemişti. Hakim erken Canak: Ergene kon davası sanıklarının değişik tarihlerde tutuklama karar larını tetkik eden ve genelde sanıkların lehine karar veren hakimlerden. Kendi istediği için gör evinden ayrıldı.

Zafer Başkurt: öcü. İstanbul 10 ncu ağır ceza mahkemesinin başkanlığını yaptı. Ergene kon çerçevesinde muhakeme edilen sanıklarla irtibatı tesbit edildiğinden hsyk tarafından görevden men edildi. Göreve devam etseydi balyoz davasına bakacaktı. Cumhuriyet Savcısı Orhan Erbay: Susurluk davasında muhakeme edilen dyp eski milletvekili Sedat Bucak “inandırıcı delil bulunamadığı” için beraat etti. Savcı Orhan Erbay, karar muhakemesinde, Sedat Bucak ve aşiretine övgüler yağdırıp, devlete hizmetlerini anlattı. Hakim Şerafettin İste: ergene kon dosyası yargı tay a gittiğinde, inceleyecek heyetin üyesi yani inceleyeceklerden birisi. Her zaman tekrar ettiğim hakikati bir daha dile getiriyorum Bu melanetin bu ülkeden silinmesinin tek formülü cibilliyetsiz haramiler konsersiyumunun, ülkenin bahtından silinmesinden başka hiçbir alternatif yoktur. Melanet olan her şey, melun olan herkes bu zakkumun meyvesidir. İşte formül, işte reçete.sadece ihtiyaç duyulan zarif bir peçete örtüverdinmi silinmiş olur silinr gider ve ülkede dünya müslümanlarıda bayram eder. Bu böyle biline.

     İşte gönül dostları bu ülkeyi terakki ettireceklerin yetiştiği daha açık ifadeyle yetiştirildiği sistemin samanlığından, yeyipte- vatana ve sahiblerine vatanı cenehhem eden- boy veren şeytan lalelerinin resmen meclise girmesini temin eden ilahi yasalarının semerelerin den bir nebzecik bahsettim. Dahasını gelecek yazıda, Allah izin verirse, serdedeceğim. Biraz kısa oldu ama affedersiniz herhalde.

      Hayırlı gecelerin ve akibetimizin hayırlı olmasını niyaz ederken, Dostum Mehmed Doğan Silleliye atfen yazdığım bir takdirname ile

     Allaha emanet eylerim sizleri, dolayısıyla İslâm milletini.

               TAKDİRNAME 
Üstadım mademki lûtfedip sordun
Sorduğuna cevab, Ramazan yası
Uhuvvetle birleşerek, diyordun,
İSLÂ M’dan silelim bu kiri, pası.
 
Selâmün aleyküm Arakan’daki,
Budiste rest çeken, ruha candaki,
Bir leş miş illetler, öbür yandaki,
Zehirle dolu, elindeki su tası.
 
Evet, evet herdem ölüm kusuyor,
Leş düşkünü o illetler susuyor.
O yaktığı kor’a kendi basıyor,
Necaşi’nin değilmiydi orası?
 
İlk hicreti sehabe-i güzine,
Emredince, kervan oldu düzine,
Somali’nin fer gelince gözüne,
Sürme oldu Arakan’ı, Burma’sı
 
Kimliğimi anlatmıştır anası,
Kazıklı voyvoda deli danası,
Memillerin yaktıkları kınası,
Silinmiyor diyor. ‘hasların hası!’
 
Susturamaz bizi sustasız surat,
Beyninin nakışı akıncı Murat.
Muhammed Yunus’un geçtiği Fırat,
Böyle yanar, ketumların çırası.  
 
Bir leş miş! İlletler nerde olacak?
Afrika da, kemikleri oyuncak,
Etmiş, yalamaktan fırsat bulacak?
İşte bunlar beş boynuzun firesi.
 
Hurdaya çıkacak çok var daha çok.
Semer alınınca, bak sırmada yok.
Bana yoldurduğun kökü kendin sök,
Dersin, amma o ister diş kirâsı.
 
Yüz senedir zehir içtik bal diye,
Bizden değil Allah’ından bul diye,
Cevaz varmı, ömür boyu gül diye?
Yoktur, şimdi bizde gülmek sırası.
 
Silleli sen ağla, ben güleceğim!
Zannetme bu kana üzüleceğim!
Tamu’daki köşkte büzüleceğim!
İSLÂMİ’ bu gördüklerin darası.
 
 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP