Güven veren rekabet ve dostluk

ABONE OL
Ağustos 23, 2015 03:39
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’daki “kentsel dönüşüm” projelerine imza atan iki müteahhit bir araya geldi ve “elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız” dedi

Isparta’da “kentsel dönüşüm” projelerine imza atan ve Gülistan Mahallesinde projelerini hayata geçiren iki önemli müteahhit firmanın sahibi bir araya gelerek “tatlı rekabet ve dostluk” mesajı verdi.

Gülistan Mahallesinde birbirine yakın bölgede “kentsel dönüşüm” kapsamında inşaatlara başlayan METRO İnşaat sahibi Mustafa Özaydın ile MERT SK İnşaat’ın sahibi İbrahim Alimoğlu, güven veren bir “rekabet ve dostluk” örneği sergiliyor.

Her iki isim de birbirlerinin rakibi olmadıklarını belirterek:”Tatlı bir piyasaya rekabeti her zaman yaşanır. Ancak biz dostuz ve birbirimize güveniyoruz. Her zaman birbirimizi destekliyoruz.

Isparta için, şehirdeki yaşam kalitesinin artırılması için, daha iyi şehircilik için elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız.

Isparta kentsel dönüşümü daha hızlı yaşamalı ve bu konuda planlama yapılmalı. Kentsel dönüşüm şehrin planlaması ve yaşam konforu için çok önemli. Bizim için inşaatlarımızda önce kalite geliyor. Bundan kesinlikle taviz vermiyoruz” şeklinde konuştular.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0