DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 303042-3,94%
Isparta
18°

ŞİDDETLİ YAĞMUR

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Güngöroğlu

Güngöroğlu

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Güngöroğlu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 246 223 52 68 / 0 532 263 11 78 / 0 246 224 17 90
Adres : Eski San. Sit. Demir Sk. No: 21 Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP