Gülcü ve Fatih Mahallesi yeni asfaltlarına kavuşuyor

Gülcü ve Fatih Mahallesi yeni asfaltlarına kavuşuyor

ABONE OL
Haziran 26, 2020 19:33
Gülcü ve Fatih Mahallesi yeni asfaltlarına kavuşuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, hazırlanan program dahilinde asfaltı deforme olmuş ve yıllardır bakımsız kalan Gülcü Mahallesinin 10 sokağında çalışma başlattı. Freze ile yoldaki deforme olmuş asfalt kaldırılırken, asfalta hazırlık çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Yine Fatih Mahallesindeki bir diğer ekipte deforme olmuş yolda asfalt çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gülcü Mahallesi Muhtarı Hüseyin Eroğlu, mahallelerinde başlatılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Eroğlu, mahallelerinin 30 yıldan buyana asfalt görmemiş olduğunu söyleyerek, “Daha önceki dönemde Sülübey, Emre, Hisar ve Sidre Mahallerine asfalt dökülmüştü, ancak biz bu hizmetlerden faydalanamamıştık.

Şükrü Başkanımıza bu konuyu aktardık, programa aldırdı ve çalışmalar başladı. Mahallemizde iki etap halinde çalışmalar gerçekleştirilecek. Sayın Başkanımız çok hassas ve duyarlı, her konuda mahalle muhtarlarına yardımcı oluyor. Taleplerimiz anında karşılık buluyor ve yapılıyor. Başkanımız biz mahalle muhtarları ile her zaman toplantı gerçekleştiriyor. Başkanımız ve ekibine güveniyoruz. Isparta’mızda güvensin, genç ve dinamik bir yönetim var. Çalışmalar mükemmel gidiyor. Buna Isparta inanmalı, bir fırsat var ve sabırla beklememiz lazım. Sağlam bir iş yapılacaksa bu noktada başkanım çok hassas. Yapılan işin senelerce gitmesini istiyor. Başkanımıza her konuda duyarlı olduğu, ilgilendiği için teşekkür ediyorum. İstediğimiz zaman istek, sorun ve taleplerimizi iletebiliyoruz ve çözüme kavuşturuluyor” dedi.

Mahalle sakinlerinden Yakup Kanra da, 5 sene önce Isparta’ya geldiğini söyleyerek, mahallelerinin uzun süredir hizmet beklediğini söyledi. Kanra, hizmetlerin Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile birlikte mahallelerine ulaşmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkürlerini iletti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0