Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gülbirlik’te Işıdan dönemi başladı

Geçtiğimiz hafta Yönetim Kurulu

Geçtiğimiz hafta Yönetim Kurulu kararı ile Gülbirlik Genel Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Işıdan bu görevi eski Genel Müdür Hasan Çelik’den devraldı. Devir teslim töreninde son 13 yılı Genel Müdürlük olmak üzere 38 yıl boyunca Gülbirlik’e hizmet eden Hasan Çelik’e Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir tarafından şükran plaketi takdim edildi.

Gülbirlik Genel Müdürlüğü’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Kendi isteği ile Genel Müdürlük görevinden ayrılarak emekli olan Hasan Çelik’in yerine geçtiğimiz hafta Gülbirlik Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda bu göreve Rosense A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Işıdan’ı atamıştı. Bu görev değişikliğinin ardından Gülbirlik Genel Müdürlüğünde devir teslimi gerçekleştirildi. Devir teslim törenine Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

HASAN ÇELİK’E ŞÜKRAN PLAKETİ

Devir teslim töreninde Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir tarafından son 13 yılı Genel Müdürlük görevi olmak üzere toplam 38 yıl boyunca Gülbirlik’e hizmet veren eski Genel Müdür Hasan Çelik’e hizmet ve katkılarından dolayı şükran plaketi takdim edildi. Başkan Demir, Çelik’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki yaşamında sağlıklı uzun ömürler diledi.

13 yıldır Gülbirlik Genel Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Hasan Çelik’te kendisine şükran plaketi takdiminden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “38 yıl boyunca görev yaptığım Gülbirlik Genel Müdürlüğü’nden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu süre içerisinde Gülbirlik çatısı altında çok güzel anılarımız oldu, her zaman Gülbirlik’in menfaatleri doğrultusunda çalıştık, üreticilerimizin yanında olduk, onlarda bizlere her zaman güvendiler. Ben bugün bu görevden ayrılırken başta Gülbirlik Yönetimine ve değerli personelimize ve üreticilerimize sonsuz teşekkür ediyorum, haklarını helal etmelerini istiyorum.  Genel Müdürlük görevine atanan İbrahim Işıdan kardeşime de yeni görevinde başarılar diliyorum, bizim bıraktığımız görevi layıkıyla yapacağından eminim ve Gülbirlik’i daha iyi noktalara getireceğine inanıyor ve güveniyorum” dedi.

Daha sonra Gülbirlik Genel müdürlüğü koltuğuna oturan Yeni Genel Müdür Kimya Mühendisi İbrahim Işıdan’da eski Genel Müdür Hasan Çelik’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Hasan Abimizle uzun yıllar birlikte çalıştık, kendisinden çok şey öğrendik. Gülbirlik’e yapmış olduğu hizmet ve katkılarından dolayı kendisine ben de teşekkür ediyorum ve bundan sonraki yaşamında sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.  Devir teslim töreni toplu fotoğrafı çekimi ile sona ererken, Hasan Çelik gerek yönetim kurulu gerekse personelle tek tek vedalaştı.