Gül Platformu'ndan Mısır'daki katliama kınama

ABONE OL
Ağustos 22, 2013 16:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’daki sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Gönüllü Kültür Teşekkülleri Gül Platformu, Mısır’daki darbe yönetimini ve yapılan katliamları kınadı.Gül Platformu tarafından yapılan açıklamada, Mısır’da bir insanlık dramı yaşandığı, darbecilerin toplu bir şekilde kendi insanlarına kıydıkları vurgulandı.  SP Isparta İl Başkanı Cevat Gencay yaptığı açıklamada ‘Isparta da 40 sivil toplum kuruluşunun düzenlemiş olduğu “ISPARTA’DAN MISIRA HAYKIRIŞ” mitinginin hayırlı olmasını bütün İslam Alemine özgürlük ve barış getirmesini Cenabı Allahtan niyaz ediyoruz.

Saadet Partisi olarak ta bundan önce Uygur Türklerine Filistine, Bosnaya, Iraka, yapılan zulümlerde Türkiye genelinde mitingler düzenlemiştik. Haksızlık ve zulüm nereden kimden, gelirse gelsin buna karşı olmak bunun için mücadele etmek asli ve insani görevlerimizdendir. Rahmetli Hocamız Milli Görüş için “Hayra Motor Şerre Fren” tabirini kullanırdı. Bu söz aynen bizim için geçerlidir.

Bugün yapılan Isparta’dan mısıra sesleniş mitingini hem gönülden hem de fiiliyatta destekliyoruz. Mitingi tertipleyenleri tebrik ediyoruz. Haksızlığı ve zulme karşı çıkan bütün duyarlı yiğit kardeşlerimizi mitinge bekliyoruz’ dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0