Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gül Küçük Sanayi Sitesine ulaşım daha güvenli hale getirilecek

Isparta Belediyesi, Migros Kavşağında

Isparta Belediyesi, Migros Kavşağında bulunan otelin önünden Gül Küçük Sanayi Sitesi’ne bağlantı sağlayan orta refüjdeki araç giriş ve çıkışının tehlikeli olması dolayısıyla alternatif bir yol çalışması yapıyor. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, sanayi sitesinin 3.kapısının karşısında DSİ ile eski Park ve Bahçeler Müdürlüğü binası arasında bulunan yolun genişletileceğini, sanayi sitesine giriş ve çıkışın bu yol sayesinde daha güvenli hale getirileceğini söyledi. Başkan Başdeğirmen, otelin önündeki orta refüjde dönüş sağlayan bölümün de kapatılacağını bildirdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Gül Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Boyacı ile birlikte Gül Küçük Sanayi Sitesi giriş ve çıkışını daha güvenli hale getirecek olan DSİ ile eski Park ve Bahçeler Müdürlüğü binası altındaki yolda yapılacak genişletme çalışmaları öncesinde incelemelerde bulundu.

Gül Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Boyacı, DSİ ile eski Park ve Bahçeler Müdürlüğü arasındaki yolda yapılacak genişletme çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Boyacı, “Başkanımız 281 caddenin devamını Eğirdir yoluna bağlantı yolu olarak genişletiyor. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Migros Kavşağı girişi sanayimiz için büyük bir sorundu. Başkanımız bu orta refüjdeki dönüş yolunu kapatmadan önce büyük bir yol açıyor. Diş Hastanesinin oradan bir giriş ve çıkış var. Aynı zamanda Eğirdir yolu tarafından giriş çıkış var. Sanayimiz yolsuz kalmıyor. Isparta’mıza ve sanayimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Migros Kavşağı olarak bilinen ve bölgede bulunan otelin önündeki orta refüjdeki dönüş yolunun trafik kazalarına ortam hazırlayan bir yapıda olduğunu söyledi. O yolun kapanması için alternatif yol için çalışmalar yaptıklarına değinen Başkan Başdeğirmen, “Eski Park ve Bahçeler Müdürlüğü binamızın altında bulunan ve Eğirdir yoluna çıkan yolu genişleteceğiz. Otelin önünden sanayiye dönen yolu kapatacağız ve orayı rahatlatacağız. Sanayimize giriş çıkışların daha güvenli hale getirilmesi için bu çalışmalara başladık. En kısa zamanda Eğirdir yoluna çıkan yolumuzu genişleterek, orta refüjdeki dönüşü kapatarak, trafiğin daha düzenli akışını sağlayacağız. İnşallah esnafımıza hayırlı olur ve bu yolumuzu güzel ve sağlıklı bir ortamda kullanmaya başlarız” dedi.