DOLAR 8,44191.92%
EURO 10,19351%
STERLIN 11,90231.34%
ALTIN 495,731,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 4742682,34%
Isparta
27°

AZ BULUTLU

20 19

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Gözde Balık 2

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : 0246 218 99 99 / 0541 810 81 70 /
Adres : Çelebiler Mah.1410 Sok.Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP