Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Genç Askonlar’dan IGC Başkanı Mustafa Baş’a teşekkür plaketi

Geleceğin iş insanlarını yetiştirmek,

Geleceğin iş insanlarını yetiştirmek, onları hayata hazırlamak, helal kazanç doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaya çalışan bir kurum olarak kurulan ve kısa adı Genç ASKONLAR olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik Kurulu Isparta Şube Yönetimi tarafından Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Genç Askon Isparta Şube Başkanı Mahmut Küpeli beraberinde yönetim kurulu üyeleri Volkan Gömük, Berkay Burdurlu ve İsa Çelik’le birlikte Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı Tuhafiyeciler Sitesindeki ofisinde ziyaret etti. Ziyarete ilişkin görüşlerini dile getiren Genç Askon Isparta Şube Başkanı Mahmut Küpeli, kendisinin kurucu başkan olduğunu hatırlatarak, “Yeni bir yapılanma sürecini yaşıyoruz. Amacımız Isparta’nın tanıtımını yapmak, bizler Isparta’da ticaret yapan genç iş insanları olarak devamlı göz önünde olmak istiyoruz. Üstlendiğimiz bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışıyoruz. Sizlerden destek istiyoruz, derneğimizin çalışmalarının basında yer alması konusunda katkılarınızı bekliyoruz. Sizlere günün anısına bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmet ve özverili çalışmalarınız için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dileriz” dedi. Küpeli daha sonra IGC Başkanı Mustafa Baş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Genç Askon yönetiminin kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da Genç Askon başkan ve yönetimine teşekkür etti. Baş, Isparta Basını olarak her zaman Genç Askon’a basın olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek, “Sizlerin yaptığınız çalışmalara gazete ve sitelerimizde yer vermekten mutluluk duyarız” dedi. Ziyaret karşılıklı sohbet ve fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

GENÇ ASKON HAKKINDA…

Genç ASKON, geleceğin iş insanlarını yetiştirmek, onları hayata hazırlamak, helal kazanç doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaya çalışan bir kurumdur. 1998 yılında kurulan Genç ASKON bünyesinde birçok kesimden insanlar barındırmaktadır.

Bünyesinde bulunan insanlar her daim inançlı, erdemli, liyakatli, vatanını seven, vatanına hizmet etmeyi bir görev haline getirmiş kişilerdir. Bu kişiler Genç ASKON adına bugünde faaliyetlerine devam etmekte ve milletine hayırlı işler yapma peşindedir. Genç ASKON 25 şube ve 5 temsilcilik ile güzel Türkiyemizin ekonomisine faydalı olabilmek için gençler ile birlikte faaliyetler göstermektedir