Geleneksel Ramazan Şenlikleri Başlıyor

Geleneksel Ramazan Şenlikleri Başlıyor

ABONE OL
Mayıs 26, 2017 11:21
Geleneksel Ramazan Şenlikleri Başlıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Iyaşpark AVM ve Iyaş Bulvar AVM Ramazan ayına hazır. 11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle birlikte Isparta ve bölgenin nezih yaşam alanı Iyaş Bulvar AVM ve Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde birbirinden renkli ve nostaljik etkinlikler hazırlandı.

Bu özel ayın manevi atmosferini ziyaretçilerine yaşatabilmek amacıyla 27 Mayıs Cumartesi günü başlayıp, 18 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek olan etkinlikler planlayan Iyaşpark AVM her yıl olduğu gibi bu yılda Isparta ve bölge halkı için çekim merkezi olmaya devam ediyor. Her yıl Ramazan ayında Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programları ile eski ramazanlar yeniden yaşanıyor. Bu yıl etkinlikler Iyaşpark AVM’nin yanı sıra Iyaş Bulvar AVM’de de hazırlandı.

Ramazan ayı boyunca fasıl dinletisi eşliğinde iftarlar yapılacak. Hafta sonlarında ise birbirinden neşeli özlenen Ramazan eğlenceleri Iyaşpark AVM’de ve Iyaş Bulvar AVM’de sizlerle buluşuyor. Kafkas ekibi gösterileri, halk oyunları gösterileri, semazen ekibi gösterileri, ilizyon gösterileri, otantik Showlar, Sihirbaz Bahattin Show ile özlediğiniz Ramazan eğlencelerini Iyaş Bulvar AVM ve Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yaşayacaksınız. Ayrıca fast food firmaları tarafından da Ramazan ayına özel eşsiz iftar menüleri hazırlandı.

Iyaşpark AVM iftar davetlerinize ayrıcalık katacak. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan Ramazan programları bu Cumartesi startını veriyor. Gösteriler Iyaşpark AVM’de saat 15.30’da, Iyaş Bulvar AVM’de ise saat 17.00’de sergilenecek.

Ramazan ayı boyunca Iyaş Bulvar AVM ve Iyaşpark AVM’de yapılacak olan gösteri programı aşağıdaki şekilde olacak:

27 Mayıs Cumartesi-Semazen Gösterisi
28 Mayıs Pazar-Kafkas Gösterisi
03 Haziran Cumartesi-İlizyon Gösterisi
04 Haziran Pazar-Otantik Show
10 Haziran Cumartesi-Sihirbaz Bahattin
11 Haziran Pazar-Kafkas Gösterisi
17 Haziran Cumartesi-Semazen Gösterisi
18 Haziran Pazar- Otantik Show

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0