Bağlantıda Kalın

Diğer

GALERİA32

Yayınlanma

,

İletişim Bilgileri

Telefon : 0246 2324639 / /
Adres : BAĞLAR MAH. 2767 SOK. NO:2 / MERKEZ / Isparta
E-Posta : galeria32@hotmail.com.tr

Firma Bilgisi

Reklam

Güncel haberleri alın, diğer sürücülerle tanışın, fotoğraflarınızı paylaşın, yeni gelen modellerini ve prototiplerini öğrenin, güncel trendleri takip edin GÜVEN,KALİTE VE DÜRÜST TİCARET İLKEMİZ…

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Karınca web tasarım hizmetleri

Yayınlanma

,

Yazar:

İletişim Bilgileri

Telefon : 02164131060 / /
Adres : Kavacık Mah No:2 Beykoz ISTANBUL / Beykoz / İstanbul
E-Posta : karincanet@hotmail.com

Firma Bilgisi

Reklam

Karınca, İstanbul’da faaliyet gösteren bir dijital fikir stüdyosudur.web tabanlı tasarım ve programlama projeleri, animasyon, e-katalog, interaktif cd ve kiosk yazılımları üretir. Kurumsal Facebook sayfa tasarımları, Facebook Uygulamaları (Application), Twitter sayfa tasarımları ve diğer sosyal ağlar için profesyonel çalışmalar hazırlamaktadır.

Okumaya Devam Et

Diğer

Ümya Kemer

Yayınlanma

,

Yazar:

İletişim Bilgileri

Telefon : 0212 647 30 30 / /
Adres : Gençosman Mahallesi Çinçin Dere Caddesi Uzay Sokak. No: 24 – Güngören / İSTANBUL / Güngören / İstanbul
E-Posta : seocu@kemer.com.tr

Firma Bilgisi

Reklam

1992 yılında kurulan ÜMYA Kemer, yeni markası VIVENTI’ yi 2004 yılında hizmete açmıştır. Deri kemer, çanta ve konfeksiyon aksesuarları konusunda güncel tasarım anlayışı, üretim kalitesi ve 40 kişilik personeliyle Ümya Kemer, sektördeki konumunu Viventi markasinin hedefleriyle birlikte daha da güçlendirmektedir. 2000 metrekare alanda hizmet veren firma, aylık 60.000 adet kemer üretimi kapasitesine sahiptir. Tüm ürünlerini zerafetle bütünleştiren VIVENTI, deri ve diğer malzemelerinin seçiminde titizle hareket etmekte ve konusunda uzmanlaşmış tedarikçilerle çalışmayı tercih etmektedir. Yerli ve yabancı hazır giyim markalarının aksesuvarları için tercih ettiği VIVENTI, moda trendlerini takip eden çizgisi, kaliteli ürünleri ve servis anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.

Okumaya Devam Et

Diğer

Isparta Şahinler Kimya

Yayınlanma

,

Yazar:

İletişim Bilgileri

Telefon : 02462287208 / /
Adres : Pirimehmet Mah. 1714.Sok. No:56 / Merkez / Isparta
E-Posta : info@ispartasahinlerkimya.com

Firma Bilgisi

Reklam

Firmamız Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Endüstriyel Kağıt Grubu ürünleri, Sarf Malzeme Grubu ürünleri, Sıvı Köpük Ürünleri satmakta olup, her ürünü garanti ve özveri ile siz müşterilerimize sunmaktadır. Endüstriyel Temizlik Ürünleri’nde alanında uzman, kalitesini kanıtlamış olan Kiehl ürünleri bulunmaktadır. Alkol bazlı temizleyiciler, asitsiz ve klorsuz sıhhi temizleyiciler, metal içermeyen zemin kaplaması, bulaşık makinesi içinde yıkama yapan ön daldırma maddesi, su bazlı ahşap yağı, konsantre ürünler vb. ürün çeşitlerini firmamız Kiehl garantisi ile barındırmakta olup siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarımız, içerisinde garantili olarak sizlere sunabileceğimiz bulaşık makinesi ve fırın çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerimizin detayları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Endüstriyel Kağıt Grubu ürünlerimiz Papilion markasının tescil sahibi Ar Kağıt Kozmetik Sanayi tarafından temin edilmektedir. Ürünlerimiz içinde ev tipi kağıt ürünleri, dispenser aparatları, ıslak mendil ve pamuk ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimizi inceleyip detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. Ürünlerin garantisini ve diğer özelliklerini, üretici firmaların sayfalarını ziyaret ederek görmeniz mümkündür. Sarf Malzeme Grubu ürünlerimiz, Granit Grup aracılığıyla sizlere sunulmaktadır. Bu ürünlerimiz arasında bez grubu, konteyner grubu, makina grubu, mop grubu, peçete grubu ve sıvı deterjan grubu ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin detaylı bilgilerine erişmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Diğer özellikleri hakkında bilgi almak istersiniz firmanın sitesine erişmeniz mümkündür. Sıvı Köpük Ürünlerimiz Fomy Temizlik Köpüğü garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Antibakteriyel, aloevera özlü ve askeriye, hastane, okullar için ayrı ayı özel olarak hazırlanmış olan sıvı köpüklere firmamızdan erişebilirsiniz. El, yüz, vücut için hazırlanmış sıvı köpükler ve saç & vücut için hazırlanmış sıvı köpük şampuan ürünleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kampanyalarımızdan, haberlerimizden ve duyurularımızdan anında haberdar olmak istiyorsanız lütfen üye olunuz. Kalite belgelerimizi ve sertifikalarımızı inceleyerek bizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Okumaya Devam Et

Popüler