DOLAR 8,56631.11%
EURO 10,38951.14%
STERLIN 12,06950.94%
ALTIN 510,590,49
BIST 1.442,56-0.80%
BITCOIN 3446071,76%
Isparta
16°

HAFİF YAĞMUR

20 45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Fubba

Fubba

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Fubba
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 246 223 66 76 / /
Adres : Kutlubey Mah. 1007 Sk. Şükran Sit. Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta : yuceltanrikulu@msn.com
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP