Site icon Gazete32

FARKINDALIK

Isparta Emniyet Müdürümüz Sn.Mehmet OR’un yerel basında;

Isparta’nın huzuru için görev yapıyoruz başlığını okuyunca, Müdüriyetin icraatlarını dokuz haftadır birebir gözlemleyen, adını taşımış olduğumuz STK’nın Başkanı olarak, daha önce kaleme almış olduğum ‘ÖYLE BİR TEŞKİLAT HAYAL EDİYORUM Kİ’ başlıklı makalemde özetle; Teşkilatın tepesindeki yöneticinin Teşkilatını orkestra şefi edasıyla yöneten, toplumun her kesimini kucaklayan, özel günlerde, bir adım gerisinde duran emeklisini görmemezlikten gelmeyen, emrindekilerini, iki dudak arasında gidip gelen keyfi emirlerle yönetmeyen, haksızlığa mağdur kalan personelinin haklarını savunmak için, her platformda dik durmasını bilen, çalışanlarının ve emeklilerinin özlük haklarıyla ilgili yürütmeye proje sunan, her rütbedeki personelle karşılaştığında sevgi ve muhabbetle ellerini sıkan, bu özelliklere sahip, yirmi beş ay sonra da olsa ilimize atanan Sn. Emniyet Müdürümüz Mehmet OR’a hoş geldiniz demekle birlikte, şahsınızda teşkilatımızı huzurun ve barışın teminatı, Milletin bölünmez bütünlüğü, özgürlüğümüzün yılmaz savunucusu olarak görüyoruz.

Atalarımızın dediği gibi ‘AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER’ tabirine uygun, üç aylık dönem içerisinde, ilimizde Asayişe müessir olayların sayısında ciddi bir düşüşün gözlendiği, Trafik hizmetlerinde ise, fark edilecek şekilde iyileştiği müşahade edilmektedir. Bunu ilimizde yaşayan insanların gülen yüzlerinde görebilirsiniz.

Sn. Meslektaşlarım işiniz zor, bir o kadar da ağır ama onurlu, Teşkilatta görev yapan rütbeli, rütbesiz herkesin yolu açık olsun dileklerimle; Hoşçakalın.