DOLAR 16,8291 -0.12%
EURO 17,5551 -0.03%
ALTIN 977,29-0,04
BITCOIN 3398234,84%
Isparta
22°

AÇIK

03:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

F-4 FANTOM UÇAĞIMIZI SURİYE Mİ DÜŞÜRDÜ ?

ABONE OL
Haziran 24, 2012 02:11
0

BEĞENDİM

ABONE OL

K Ü P E
Etimi yer ise aslanlar yesin.
Tilkinin tırnağı batmasın, yeter.
Müptezel güruha korkudur besin.
Merdler bardağına katmasın, yeter.

Muhterem gönül dostlarım ve sevgili okuyucular!

Bizim Siyonist takibatındaki iki uçağımızdan birisini güya Suriye düşürdü. Ve aklı kıt fikri herze ebû ceddi kepaze bir sürü sürüngen itidal tavsiyesiyle uyutmağa gayret ediyor. Ne yazık ki uyanık olduğunu sanan malûmlarda dümendeyiz zanniyle kullanıldıklarının farkında değiller herhaldeki: ayni minvalde veryansın ediyorlar.Kendi içerisinde kendi milleti ile baş edemeyen bir Süryani yönetimi, bizim uçağı düşürecek ha! Bu mavallara saksağanlar da farelerde hatta pireler bile güler. Bakmayın biz düşürdük martavalına. Onu ona söyleten o uçağı düşürdü, ama şöyle ama böyle fakat hakikât budur. Tarih ibrettir deniyor madem o zaman 1974 Kıbrıs harekatına bir göz atılması her şeyin iç yüzünü meydana çıkarır.

Düşen uçağımız F-4.. ve F-4 lerin modernizasyonunu yahudi yapmış, Uçağın beyin kontrolü israilin elinde.

Yazılım israile emanet.

Abd ve diğer güya siper güçlerde onun kontrolünde olduğu malum. O zaman bu uçak kendisini kendisi düşürmüş olamazmı?Bu mahlûkât benim meclisimde bile boy gösterdiğine göre. Güya millet vekili – hangi milletin vekili ise – Müslüman kisveli ki: ALLAH’ın emridir hanımların tesettürü, başı örtülü hanımın kocası subay olamaz diye şerh düşüyor. Peki: buna maaşı bu millet veriyor, kesin kardeşim maaşını, atın meclisten dışarı. Onlar karılarının istediği gibi açsınlar ne yaparlarsa yapsınlar karışan olmadı olmazda. Halbuki Cenab-ı HAKK, hiçbir nesneyi cıplak yaratmamış, bir soğana nazar edin bir sarımsağa bakın bir doğan cenine bakın, hepsi kat kat kapatılmıştır fıtraten. Bunlar Allah’a karşı geliyorlar, gelsinler O zat-ı Zülcelâl münkirinde, müşrikinde rızkını verir hemde kat kat fazlasıyla, çünkü onların cenneti burasıdır. Daha beterinden ALLAH korusun. Fakat şunu hassaten beynimize nakşetmeliyiz ki: Bizi korku ile uyutanlara bir şey soralım. Bu ikinci uçak düşürttürülmesine ve benim köyündeki gardaşımı suriyeden vurduklarına, politbüro palikaryası kızılları himayesinde barındırdığı ve sınıra tahkim eylediği halde, mavi Marmara gemimizi işgal edip 9 canımızı katleden üçbuçuk siyoniste cevab verilemeyişi – bu ülkenin muhtariyetten mahrum olduğuna işarettir – bunlara rağmen savaşılmayacaksa, bu savaş denen hareket çok affedersiniz Ka…… aldıklarında mı olacak? Onlar ozaman zaten sessiz kalırlar çünkü izzet, iffet, haya, şeref mevhumlarından mahrum oldukları için domuzcasına yayılırlar.

Benden koparılıp üzerinde 38 tane devlet kurulan bu coğrafyadaki o devletler şimdi “bizi idhal et” diye feryadederken suriyede dahil, hala neyi bekliyoruz? Bu ketumiyetin sebebi nedir?

Çok üzüldüğüm, bu günkü idari ekabirin Müslüman olması bile eğer ağızdaki mühürü açamıyorsa, 100 yıllık korku hakimiyetini haklıyamıyorsa ki: bunların böyle olmadığını zannettiğimden ama hal ve harekat tarzının sakil bir şekil arzetmesindendir. Halbuki. Müslüman ALLAH’tan gayri bir korku mercii bilmez, tanımaz. Rahmetli Karakoç ağabeyimin tesbitininin vuzuha geldiği mecliste ki;

“Piç kurularının şedid şerlişi,
Nesli fosillerin” yüzü kirlisi,
Haşerat cinsinin en zehirlisi,
İk-ayaklı yılanlardan haber ver”

Daha çok yazılacak fikir kazılacak çukur var ama şimdilik bu kadarla iktifa ediyorum.

Sevgiler, selâmlar ve düalar ile Allah’a emanet eylerim bizi!

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP