DOLAR 16,6404 0%
EURO 17,4570 0%
ALTIN 974,950,22
BITCOIN 333282-1,62%
Isparta
18°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • Gazete32
  • Yazarlar
  • ESKİMEYEN AMA ESKİTENLERİN İFADESİYLE Ç.G.D.NİN YILDÖNÜMÜNDE Kİ!

ESKİMEYEN AMA ESKİTENLERİN İFADESİYLE Ç.G.D.NİN YILDÖNÜMÜNDE Kİ!

ABONE OL
Ocak 30, 2012 20:07
0

BEĞENDİM

ABONE OL

                             K Ü P E
         Atalar söylemiş ” kıptinin merdi,
         Yiğitlik taslarken sirkatin derdi.
         Aslını saklayan haramzadeler,
         İblis, nefis şeytanından beterdi”.

Eskimeyen şehirde yapılan Ç.G.D’ğinin yıldönümü münasebetiyle yapılan söylev  ! faslında, hangi milletin vekili ise ki açık seçik bellidir. Müslüman olmayan gayri müslimierindir. Hımar gonç denilen yaratık. Güya dersimlidir de ama ” Dersim diye bir şey yok tunçeli var” diye o gümüş kapı olan adı tunçeli operasyonu ile tahrip edip o operasyonun adını verdikleri, ve kendi hemcinslerininde katledildiği ve katledenlerin zihniyetinde istihdam edilen bu şeyin.

Muhterem Gül ve Recep Tayyib efendilere hakikatın 190 derece zıddı ile kara çalmasına tahammül edebilen aklıselim varmıdır ki ? O despot zihniyetin icraatlarını bu muazzez efendilere çalması ancak kendilerini çukura iterde onlar farketmezler. Halbuki neslini ceddini, seyyidleri katleden o zihniyette olmaları kimliklerini açıklıyorken birde kendileri itiraf ediyorlar ya bu yeter. 

“Tayyib bey sen insanların organlarının lanetli olup olmadığını nereden öğrendin, bilim tahsilimi yaptın, bu tahsili nerede yaptın? bunları söyle” diyor. Cevabı gayet açık ama onlar demagojiden gayri ilgi alanlarında olmayan İslamdan öğrendi. Cenab-ı Hakk Kelamı kadiminde, kimin lanetli, kimin muhterem olduğunu beyan ediyor. Aslında ben sizlerin adınızı ağzıma almaktan haya ediyorum fakat buna mecbur hissettim kendimi.

Sebebi Ceddim Osmanlıya çamur atarak saldırırken Camilere de boş olan kellesini takması beni kahrediyor. Hem benim ekmeğimi yiyecekler hemde bana tukaka diyecekler, diyorlarsa cevabınında verileceğini unutmuşlar galiba. Ha sistem onları konuşmaksa konuşturuyor ama o sistemde onların yani bu millete düşman olanların angajesi değilmi ? Geçmişte ne güzel laflar söylenmiş.

             Bu söz benim değil “söylemiş peder!
             Bir itin eceli gelince gider,
             Arz da, Zülcelâlin hanesi olan,
             Mescid duvarına çişini eder”

Ne etseler faydası yok artık ok yaydan çıktı hedefe kilitlendi, o hedef tarumar edilecektir Allahın izni milletin duası ile.

Selam ve sevgilerimle.   

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP