DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 413959-0,15%
Isparta
26°

PARÇALI AZ BULUTLU

20 23

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Enver Karakuş

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : 0246 212 04 88 / 0542 217 03 37 /
Adres : Kültür Sitesi Kat.2 No:9 / Merkez / Isparta
E-Posta :

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP