Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dilaver: “Üç milletvekili çıkaracağız”

Isparta’da CHP’den Milletvekili Adayı

Isparta’da CHP’den Milletvekili Adayı olarak listeye girmek için 17 kişi müracaatta bulundu. Aday Adaylarının tümünün birbirinden değerli olduğunu ve seçim çalışmalarının özverili bir şekilde yürütüldüğünü söyleyen CHP İl Başkanı Tansel Dilaver, “Isparta’da 3 milletvekili çıkaracağız” dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesinde siyasi partilerin Milletvekili aday adaylığı süreci sona erdi. Başvuruların sona ermesinin ardından partilerin seçim çalışmaları da hızlandı. Türkiye genelinde CHP’ye 3 bin 500’ün üzerinde Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yapılırken Isparta’da da 17 kişi müracaatta bulundu.

https://www.youtube.com/watch?v=FBN-7Q4PRRQ

Partisinde Isparta Milletvekili Aday Adaylarının birbirinden değerli isimler olduğunu söyleyen CHP İl Başkanı Tansel Dilaver, “Bütün aday adaylarımız sahada öz veriyle çalışıyorlar, Isparta’da 3 milletvekili çıkaracağız.” dedi. “Isparta’mızda 17 tane birbirinden değerli kendi görev alanında başarıya ulaşmış aday adayımız mevcuttur ve şu an hepsi Isparta’da sahada çalışmaktadırlar. Biz aday adaylarımızı 6 ekibe ayırdık. 6 ekibimiz tüm mahallelerde, köylerde, Isparta’mızın tüm ilçelerinde halkın sorunlarını dinliyorlar. Isparta’nın dertleri nedir? Çare biz olacağız bunu anlatmaya çalışıyorlar. Seçimler, millet ittifakının galibiyeti ile sonuçlanacak. 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Isparta’mızdan da millet ittifakı en az 3 milletvekili çıkaracak.’’