Site icon Gazete32

DEVLET BABA NERDESİN?

K Ü P E
Armudun iyisini ayılar yerdi.
Hasud domuz Cizre de yerlere serdi!
Hep dedim, bu, kırk altı sandık oyunu:
Devlet, şükür Cizreden oluru verdi.

İmralıdan verilen talimatla, Mecusilerin kandil dağı artıkları şerefini payimal ediyorlar. Şırnak-Cizre ilçesinde ateşe tapan Mecusilerin fiillerini ıskat etmeğe gayret eden, Temsilcin Emniyet amirine hasut kaplan! denilen yaratık sin kaf ediyor resmen. Sen sana olan bu küfrü kalemi almıyorsun diyeceğim ancak. Eğer “ Dinime dahleden bari müselman olsa” düsturu iktizasınca, diyorsanki bana sin kaf eden bari evladım olsa gam değil, evet doğru. Evlad olmadığı açık ve kesin olduğu halde bu ketumiyet niye?

Devlet baba nerdesin?
Sövene çıkmaz sesin.
Yanlış mı diyorum ben?
Baba değilsen nesin?

Yeter artık şu bürokratik merkezleri ellerinde tutan ergene koncu pkk.kck.işp. tkp.ve daha nice ülke millet düşmanlarının altındaki sandalyeleri alın ha esas birde ysk ve guguk perverdeleri ekarde edin millet, devlet ve bilhassa halka hizmet hakka hizmettir pirensibi muvacehesince Allah rızası için bunu n yapılmasının önemi açıktır. Bunları meclise sokan sokağı ihdas edenler değillermi bunlar? E peki devletin temsilcisi olan devleti yıkmağa yol açar mı? Açmaz. O zaman açanlar kim?

Demokrasi(!) gerçeği: mü’min başı eğecek.
Binbaşıyı evinde İngiliz er dövecek.
Çuvala koyanları (!) Postalı kart, övecek
Hain hasut kaplanda (!) amirine sövecek.

Hamidooooooooo! Uyan kalk mezardanda gör meclisinin halini. Allah rammet eylesin görme daha iyi yat eğer görürsen kahrından binlerce defa daha ölürsün.
Selan ve sevgiler dualarla: