• Gazete32
  • Isparta
  • Demiralay : Dr. Gökay Çetin’in iddiaları gerçek dışı

Demiralay : Dr. Gökay Çetin’in iddiaları gerçek dışı

ABONE OL
Ocak 10, 2015 00:15
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Sen Isparta Şube Başkanı Erdal Demiralay, Aktif Sağlık Sen ve Aile Hekimleri Dernek Başkanı Dr. Gökay Çetin’in gündeme getirdiği iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

Demiralay açıklamasında şu görüşlere yer verdi ;

Uzunca bir süredir Aktif Sağlık Sen ve Aile hekimleri dernek başkanı olan Dr Gökay Çetin Bey in dile getirdiği  iddiaların tamamıyla gerçek dışı olduğunu üzülerek belirtmek istiyoruz. Basından öğrendiğimiz kendi ifadesi”Isparta da tek bir sendika dışında kalan sendika mensuplarının sürgün ve eğitim bahaneleri ile gönderildiğini öne sürdü”.

Doğrusu bu sendikanın adını bizler Memur Sen konfederasyonuna bağlı Sağlık Sen Isparta Şubesi mensupları olarak merak etmekteyiz. Sebebi ise iradesi dışında tayini yapılan Sağlık Sen Isparta Şubesi üye sayısı 94,Türk Sağlık Sen üye sayısı 22, Aktif Sağlık Sen üye sayısı 0,Sendikasız 27 kişidir.İkinci iddia ise mobing yoluyla üyelerin istifa ettirildiği iddiası.

İddia sahibi sendika başkanının sendikasının kuruluş tarihinden bu yana istifa eden üye sayısina gelince; Sağlık Sen Isparta Şubesi ne kayıtlı üye sayısı 124,Dr Gökay Bey e kayıtlı üye sayısı 3 tür.Kaldıki Sağlık Sen Isparta Şubemizden istifa eden üyelerimizle konuştuğumuzda bize mobingin M sinden bahsetmediler. Idarecilerin başarıları konusuna gelince Isparta daki idarecilerin zirvede olduklarını sağır Sultan bile duydu. Onların avukatlığını yapmak bize düşmez, zaten böyle birşeyede ihtiyaçları yok.Dr Gökay Bey e tavsiyemiz üreten, gelişen, büyüyen Türkiye ye ayak uydurmaya çalışması doğrulardan ve sözde değil özde hak’tan yana olması..

Konu ile ilgili diğer haberi okumak için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
  • ERDAL BEYE

    ERDAL EFENDİYE SORMAK LAZIM. SÜTÇÜLER KAYMAKAMININ EŞİNDEN HABERSİZ EĞİTİM VERDİĞİ İÇİN İL DIŞINA SÜRGÜN EDİLEN KİMİN ÜYESİYDİ ACABA. TÜRKİYENİN DÖRT BİRYANINDAN ISPARTAYA GELEN AİLE HEKİMLERİ 07 OCAKTA ERDAL BEYE VE GÖNÜLLÜ AVUKATLIĞINI YAPTIKLARINA EN GÜZEL CEVABI VERMİŞTİR. ERDAL BEYİNKİ GÜNDEMİ ÇARPITMA VE CANBAZA BAK CANBAZA NUMARASIDIR.


HIZLI YORUM YAP