CHP’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete Tepki
  • Gazete32
  • Isparta
  • CHP’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete Tepki

CHP’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete Tepki

ABONE OL
Eylül 21, 2021 13:52
CHP’li Halıcı’dan Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete Tepki
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, Isparta’da bir sağlık çalışanına yönelik şiddeti gündeme getirerek saldırıyı kınadı.
CHP İl Başkanı Halıcı, Isparta’da görev yapan sağlık çalışanı Dr. Baki Ünlü’nün saldırıya uğradığını söyledi. Dr. Ünlü’nün kendini bilmez bir hasta yakını tarafından darp edildiğini belirten CHP’li Halıcı, “Fedakarca görevlerini ifa etmeye çalışan sağlık çalışanlarımıza yönelik yapılan tüm fiziki ve psikolojik şiddeti kınıyoruz. Doktorumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

“SALDIRGANLAR EN AĞIZ CEZAYA TABİ TUTULMALI”

Başkan Halıcı açıklamasının devamında, “Canla başla çalışan sağlık çalışanlarımızın özellikle de pandemi döneminde evinden ve ailesinden uzak, çok zor şartlar altında sürdürürken bu tür saldırılara maruz kalmaları hepimizi derinden üzüyor. Sağlık çalışanlarının tek bir amacı var o da insan sağlığını korumak, iyileştirmeye çalışmak. Onlar bunu yaparken bu tür müdahaleler bu işin yapılmasını oldukça zor hale getiriyor. O yüzden sağlık çalışanlarına yönelik bu şiddete dur denilmesi ve saldırganların en ağır cezalara tabi tutulması gerektiğini de ayrıca belirtiyor ve sağlık çalışanlarının yanında olduğumuzu ifade ediyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0