Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’li Halıcı, gençlerle buluştu

GENÇLER, 14 MAYIS’TA KENDİ

GENÇLER, 14 MAYIS’TA KENDİ GELECEKLERİNİ İNŞA EDECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili Adayı H.Yalım Halıcı, gençlerin 14 Mayıs’ta kullanacakları oylarla kendi geleceklerini inşa edeceklerine dikkat çekerek, “Gençler bu işi ilk turda bitirelim. Haydi!” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta Milletvekili Adayı H.Yalım Halıcı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gün boyu mahalle ve löyleri ziyaret edip, esnaf ve vatandaşla sohbet eden Halıcı, geceyi, Millet İttifakı İl Başkanları, MYK Üyesi, Millet İttifakı Gençlik Kolları İl Başkanları ve yöneticileri, milletvekili adaylarımız ve partililerle kafeler caddesinde gençlerle bitirdi. Halıcı, çalışan, emekli, işsiz, engelli, yaşlı, çiftçi, evde çalışan kadın, yoksul veya kimsesiz bütün yurttaşları yaşamları boyunca kucaklayacak, onlara insan onur ve saygınlığına yaraşır bir biçimde hizmet verecek, çağdaş bir sistem kuracaklarını söyledi.

TORPİLE SON VERECEĞİZ

İlk kez sandığa gidecek olan 5 milyon 300 bin gencin Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez, otoriter bir yönetimi kullandıkları oyla göndereceklerini ifade eden Halıcı, “Gençlerin, önünde çok büyük bir fırsat var. 14 Mayıs’ta kullanacakları oylarla kendi geleceklerini inşa edecekler. İlk kez oy kullanacak 5 milyon 300 bin genç otoriter bir yönetimi de değiştirecek. Biz de mecliste gençlerin hakkını koruyacağız. Mülakatı kaldıracağız. Torpile son vereceğiz. Bu ülkeye huzuru, barışı, demokrasiyi, baharları birlikte getireceğiz. Birlikte huzur içinde yaşayacağız” dedi.

Halıcı, gençlere; “Gençler bu işi ilk turda bitirelim. Haydi!” çağrısı yaptı.