CHP’den ‘ITKM’ çıkışı

CHP’den ‘ITKM’ çıkışı

ABONE OL
Eylül 27, 2019 14:18
CHP’den ‘ITKM’ çıkışı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta’nın son 20 yılına damgasını vuran Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatı ile ilgili CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçük çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatına biran evvel başlanması gerektiğini söyleyen Kürkçü, “1 yıl içerisinde bitecek denildi ama halen imzalanan bir sözleşme göremedik” dedi.Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatına başlanması için Isparta Belediyesi yönetimi yüklenici firmaya atanan kayyum heyeti ile görüşmelerini sürdürürken, CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü’den çarpıcı bir açıklama geldi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in inşaata bir yıl içerisinde başlayacaklarını açıkladığını söyleyen CHP İl Başkanı Kürkçü, “6 ay geçti ama ortada halen bir sözleşme yok” diye konuştu.

ITKM bir seneye bitecek dendi halen biz bir sözleşme göremedik yapılan bir sözleşme olacaktı sayın başkanda dedi burası bir senede bitmezse hurda haline gelir dedi aradan 6-7 ay geçti halen bir ses yok.

ITKM’nin yanı sıra Isparta’da bitmeyen Çevre yolundaki Kültür Merkezi inşaatını da örnek gösteren CHP İl Başkanı Kürkçü, “Isparta’daki gerçekten zor durumda” dedi.

[benzer]

Fen lisesi içerisindeki kampusü ile ilgili görüşümü geçen hafta açıklamıştım sayın Gökgöz cevap vermiş hiçbir bina atıl kalmayacak diye oradaki binanın temeli 1993 yılında atıldı ve bina yıpranıp gidiyor. Isparta gerçekten zor durumda yani kamu desteği devlet yatırımını ben göremiyorum Isparta için kovalisyon hükümetinden sonra AK Parti hükümeti döneminde hiçbir kamu yatırımı varsa birkaç tane okul yapıldı çok küçük yatırımlar var onun için sayın vekillere çok büyük görevler düşüyor bizim parlementoda milletvekilimiz yok iyi partinin milletvekili var bu onların sorunu.

Isparta’da konuşan meyve birliği üzerinden AK Parti’ye yüklenen CHP İl Başkanı Kürkçü, ” Sadece konuşuyorlar ama 17 yıldır kurmuyorlar” ifadelerini kullandı.

Gene eylül ayı içerisinde biliyorsunuz Isparta’da kiraz gülden sonra elma hasadı başlayacak elma üreticileri çok büyük masraflar içerisine girerek üretim yapıyorlar ve daha fiyatlar belirlenmiş değil sonuçların ne olacağından haberdar değiller iktidar milletvekilleri kooperatif kurulmalı kurulacak gibi söylemler kardeşim 2002 yılından beri geçmiş 17 sene elmacıyı koruyacak bir birlik nede kooperatif kurulabilmiş işleri güçleri kurulacak yapılacak edilecek bunlar herhalde bize nasip olacak çünkü İstanbul seçimlerinden sonra aldıkları büyük mağlubiyet bunlarda gelecek seçimlerde cumhurbaşkanının CHP’liler tarafından seçileceğine inanıyorum ben tüm çalışmalarımız o yönde halkımız CHP iktidarında CHP belediyelerinde sosyal demokrat belediyeciliği görecek ve genel seçimlere de bize teveccüh göstereceklerine inanıyorum ondan sonra görecekler halka hizmet neymiş bunu biz kendilerine göstereceğiz.”

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0