CHP İl Başkanı Halıcı : Milletimiz Adına Bu Soruyu Sormaktan Vazgeçmeyeceğiz”
  • Gazete32
  • Isparta
  • CHP İl Başkanı Halıcı : Milletimiz Adına Bu Soruyu Sormaktan Vazgeçmeyeceğiz”

CHP İl Başkanı Halıcı : Milletimiz Adına Bu Soruyu Sormaktan Vazgeçmeyeceğiz”

ABONE OL
Nisan 14, 2021 17:47
CHP İl Başkanı Halıcı : Milletimiz Adına Bu Soruyu Sormaktan Vazgeçmeyeceğiz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı Hikmet Yalım Halıcı, “128 milyar Dolar nerede?” sorusuyla ilgili “Milletimiz adına bu soruyu sormaktan vazgeçmeyeceğiz. Engellemeler başarısız olacak” dedi.

 Türkiye, Cumhuriyet Halk Partisi’nin, “128 milyar Dolar nerede?” sorusunu konuşuyor. CHP İl Başkanlıkları, İlçe Başkanlıkları ve caddelerdeki panolara asılan, “128 milyar Dolar nerede” afişleri ise “Cumhurbaşkanı’na hakaret” denilerek Savcılık talimatlarıyla kaldırtılıyor. Gelişmelerle ilgili CHP Isparta İl Başkanı Hikmet Yalım Halıcı, yaptığı açıklamada, milletin parasının hesabını sormaya devam edeceklerini, engellemelerin başarısız olacağını ifade etti.

“AFİŞLERİMİZİ SÖKEREK BİR YERE VARAMAZLAR”

 Hükümetin basit bir soruya bile cevap veremediğini belirten Başkan Halıcı, “Hiçbir çıkış yolları yok. Milletimizin 128 milyar Doları’nın nereye hesabını kuruş kuruş verecekler. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarla bu işi tatlıya bağlayamazlar. Gece yarısı operasyonları ile afişlerimizi sökerek de bir yere varamazlar. Milletimiz adına bu soruyu sormaktan vazgeçmeyeceğiz. Basit kurgularla gündemi değiştirmelerine izin vermeyeceğiz. Tüm engellemeler başarısız olacak. Eğer ki hükümet bu kadar basit bir soruya haftalardır cevap veremiyorsa, herkes bilmelidir ki orada bir yanlışlık vardır” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP