Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Burdur Dur Durak Bilmiyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ve CHP Burdur Örgütü seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. CHP’nin ideolojisini kapı kapı dolaşarak tüm vatandaşlara duyuracaklarını belirten Başkan Akbulut, örgütüyle birlikte Çavdır Kozağaç, Merkez köyler Basmakçı, Ulupınar, Karakent, İlyas ve Aşağı Müslümler, Bucak Seydiköy, Çeltikçi Kuzköy  köylerindeki vatandaşları ziyaret etti.

Seçim çalışmaları için mesai kavramı gözetmeksizin tüm ilçe ve köyleri tek tek gezerek halkla bütünleşen başarılı siyasetçi Başkan Akbulut’un ve CHP örgütünün bu seferki durakları Çavdır Kozağaç, Merkez köyler Basmakçı, Ulupınar, Karakent, İlyas ve Aşağı Müslümler, Bucak Seydiköy, Çeltikçi Kuzköy halkı oldu. Esnaf ve köy halkını ziyaret edip, sorun ve önerilerini dinlemeyi ihmal etmeyen Başkan Akbulut ve CHP liler 2023’ün Millet İttifakı’nın yılı olacağını söyledi.

“HALK BİZE BİZ DE HALKA GÜVENİYORUZ”

Vatandaşların birçok konudan dolayı maddi ve manevi olarak sıkıntıda olduğunu, işsizliğin had safhada olduğunu belirten Başkan Akbulut:” “Seçim çalışmalarına ara vermeden, mesai meftumu gözetmeden devam ediyoruz. Kâh il ve ilçe merkezlerine iniyoruz, kah mahalle mahalle, köy köy geziyoruz. Tek bir amacımız var o da Türkiye, o da Burdur. Bu kirli, bedbah iktidarı yok etmek. Geçtiğimiz gün de peş peşe Çavdır Kozağaç, Merkez köyler Basmakçı, Ulupınar, Karakent, İlyas ve Aşağı Müslümler, Bucak Seydiköy, Çeltikçi Kuzköy’de vatandaşları ziyaret ettik. Köylüler de çok müşkil durumda. Bir çok köyde nüfus çok azalmış, köyler tarımdan ve üretimden bir bir uzaklaşıyor, Bir dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz. Nedeni ise iktidarın uyguladığı ya da kasten uygulayamadığı politikalar. Üretici yorgun, tüketici daha da yorgun. İşsizlik had safhada. Fakat nerede bir sorun varsa orada çözüm olarak bizler varız. Çiftçiler de, köylüler de, esnaf da, vatandaş da Millet İttifakı ile refaha kavuşacak. “şeklinde konuştu.